CHP Milletvekili Gürsel Erol: Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu ülkenin Cumhurbaşkanı yapacağız - Son Dakika

CHP Milletvekili Gürsel Erol: Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu ülkenin Cumhurbaşkanı yapacağız

22.05.2022 07:16

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ Buluşması'nda açıklamalarda bulundu. Erol, "Partimizin Genel Başkanı sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu ülkenin Cumhurbaşkanı yapacağız." dedi.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, 'Elazığ Buluşması'ndaki konuşmasında, "Partimizin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu ülkenin cumhurbaşkanı yapacağız" dedi.

"BU ÜLKENİN YÖNETİMİNE TALİP OLACAĞIZ"

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, çok sayıda partilinin de hazır bulunduğu, CHP Elazığ İl Başkanlığı'nca düzenlenen 'Elazığ Buluşması'na katıldı. Burada konuşan Erol, 'Millet İttifakı' olarak ülke yönetimine talip olacaklarını dile getirerek, "Partimizin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu ülkenin cumhurbaşkanı yapacağız. 'Millet İttifakı' olarak bu ülkenin yönetimine talip olacağız ve bu ülkeyi yöneteceğiz, devlet liyakatıyla yöneteceğiz. Nasıl yöneteceğiz Hukukun üstünlüğü ile yöneteceğiz. Nasıl yöneteceğiz 84 milyon yurttaşımızın eşit yurttaşlık hakkına saygı duyarak ve anayasal güvence altına alarak yöneteceğiz" diye konuştu.

YORUMLAR (2)
  • Murad Mert: bu zihniyette giderseniz kemal bey öbür tarafta çumhurbaşkanı olur. bu kaçıncı sandığa gömülme bu halk bu adamı istemiyor demekki. neden yenilik yapmak yerine hala kılıçtaroğlu diye diretiyorsunuz. Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
  • turgut yildız: maltepe belediye rüşvet patlak verdi bir çok belediye rüşvet aqldınız chp belli zina rüşvet koltuuk:)) Cevap Yaz 4 3 Yayından Kaldır
500
Marmaris Belediye Başkanı Oktay, Kılıçdaroğlu'na Yangın Raporu Sundu Marmaris Belediye Başkanı Oktay, Kılıçdaroğlu'na Yangın Raporu Sundu Gürsel Erol: Elazığ'ın Tarımla Uğraşan Birçok Yerinde Elektrikler Kesilmiş Durumda Gürsel Erol: Elazığ'ın Tarımla Uğraşan Birçok Yerinde Elektrikler Kesilmiş Durumda Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1) Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel CHP Milletvekili Gürsel Erol: Kemal Kılıçdaroğlu'nu bu ülkenin Cumhurbaşkanı yapacağız - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement