CHP'li Eski Başkan Buzağısına 'Hayır' Adını Verdi - Son Dakika

CHP'li Eski Başkan Buzağısına 'Hayır' Adını Verdi

09.04.2017 10:27
CHP'li Eski Başkan Buzağısına 'Hayır' Adını Verdi, System.String[]

AYDIN'ın İncirliova İlçesi'nde büyükbaş hayvancılıkla uğraşan CHP eski İlçe Başkanı Deniz Gül, yeni doğan buzağısına 'hayır' adını verdi.

AYDIN'ın İncirliova İlçesi'nde büyükbaş hayvancılıkla uğraşan CHP eski İlçe Başkanı Deniz Gül, yeni doğan buzağısına 'hayır' adını verdi.

İncirliova'da 2010 ve 2014 yılları arasında CHP İlçe Başkanlığı yapan Deniz Gül, referandumda 'hayır' oyu vereceğini söyleyerek yeni doğan buzağısının adını da 'hayır' koydu. Çiftçilik ve hayvancılık yaparak yaşamını sürdüren Deniz Gül, referandum nedeniyle ülke genelinde bir kutuplaşma yaşandığını öne sürdü. İnsanların bölünmesine tepki göstermek amacıyla yeni doğan buzağıya 'hayır' adını verdiğinibelirten Gül şöyle dedi:

"Şu anda 'hayır' sözü bir semboldür. Ülkede iki kardeşten biri 'evet'çi diğeri 'hayır'cı oldu. Ülkenin 'evet'- 'hayır' sürecine gelmemesi gerekiyordu. Bizce buna hiç gerek yoktu. Yaşadığımız ülkede yaşamımızdan memnunuz. Bu işleri fazla karıştırmanın bir anlamı yok."

Hayvancılıkta yeme yapılan zamlar için 'hayır' dediklerini kaydeden Gül, "Süt 1 TL civarında bunun için 'hayır' diyoruz. Mazotun fiyatı belli, bunun için 'hayır' diyoruz. Tepkimi göstermek için buzağıya da 'hayır' ismini koydum" diye konuştu.

CHP'li Deniz Gül, referandum sonucuyla ilgili yaptığı değerlendirmede ise 50 artı 1'in bir başarı olmadığını ve mutlak bir çoğunluğun sağlanması gerektiğini savundu.

- İncirliovaaydın

CHP'li Eski Başkan Buzağısına 'Hayır' Adını Verdi
CHP'li Eski Başkan Buzağısına 'Hayır' Adını Verdi
CHP'li Eski Başkan Buzağısına 'Hayır' Adını Verdi
CHP'li Eski Başkan Buzağısına 'Hayır' Adını Verdi
CHP'li Eski Başkan Buzağısına 'Hayır' Adını Verdi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel CHP'li Eski Başkan Buzağısına 'Hayır' Adını Verdi - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Koronavirüs aşısında kimler öncelikli olacak? Bilim Kurulu, aşılamada 4 aşamayı belirledi Canlı yayında şoke eden itiraf! Evli ve 5 çocuk babası şahıs, 18 yaşındaki kızı alıkoydu Çin'de mezbahada 'sosis' yapılmak için bekleyen 40 köpek bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu Edip Akbayram'ın kızı Türkü'nün, babası için paylaştığı mesaj yanlış anlaşılınca olanlar oldu Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı Saadet Partisi'nden asgari ücret zammı önerisi: Hedef 8 bin 85 lira olmalı Madde bağımlısı genç kadının ibretlik görüntüleri! Ayakta durmakta güçlük çekti, kendini oradan oraya attı