CHP'li İhsan Özkes'in İstifası - Son Dakika

CHP'li İhsan Özkes'in İstifası

5 yıl önce

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'in istifasına ilişkin, "Zaman zaman CHP örgütleriyle, milletvekilleri arasında kendi seçim bölgelerinde birtakım anlaşmazlıklar olabilir.

CHP'li İhsan Özkes'in İstifası, System.String[]

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, İstanbul Milletvekili İhsan Özkes'in istifasına ilişkin, "Zaman zaman CHP örgütleriyle, milletvekilleri arasında kendi seçim bölgelerinde birtakım anlaşmazlıklar olabilir. Bunlar böyle partiyle yolunu ayıracak noktaya hiçbir zaman gelmez. Anlık kızgınlık içinde verilen kararlar da kalıcı olmaz" değerlendirmesinde bulundu.


Haluk Koç, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısının ardından, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.


İhsan Özkes'in istifa dilekçesinin ulaşıp ulaşmadığının sorulması üzerine Koç, kendilerine dilekçenin ulaşmadığını bildirdi.


Zaman zaman siyasette bu tür davranışların olabileceğini vurgulayan Haluk Koç, şunları  kaydetti:


"Sayın Özkes çalışkan bir milletvekilimizdir. CHP'nin son Olağanüstü Genel Kurultayı'nda da çarşaf listeyle yapılan seçimlerde, Parti Meclisi'ne girerken en yüksek oyu CHP delegesinden almış bir arkadaşımızdır. Zaman zaman CHP örgütleriyle, milletvekilleri arasında kendi seçim bölgelerinde birtakım anlaşmazlıklar olabilir. Bunlar böyle partiyle yolunu ayıracak noktaya hiçbir zaman gelmez. Anlık kızgınlık içinde verilen kararlar da kalıcı olmaz."

Haber Yayın Tarihi: 21.07.2015 03:46 Kaynak: AASon Dakika

Fast food zinciri KFC, erotik reklam için özür diledi
Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap Erzurumspor'un 3. golünden sonra Caner, Elneny'nin boğazına sarıldı

Son Dakika Haberleri