CHP'li İnce Meclise Dilekçe Verdi - Son Dakika

CHP'li İnce Meclise Dilekçe Verdi

26.11.2012 15:20
CHP'li İnce Meclise Dilekçe Verdi, System.String[]

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, son günlerde hakkında ortaya atılan iddialarla ilgili, dokunulmazlığının kaldırılması için meclise dilekçe verdiğini söyledi.

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, son günlerde hakkında ortaya atılan iddialarla ilgili, dokunulmazlığının kaldırılması için meclise dilekçe verdiğini hatırlatarak, 135 CHP milletvekilinin dokunulmazlığının kaldırılması yönünde oy kullanacağını ifade etti.

Partisinin Edirne İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında konuşan İnce, gündemdeki sorunlara değindi. İnce, dokunulmazlığının kaldırılması için meclise dilekçe verdiğini hatırlatarak, 135 CHP milletvekilinin dokunulmazlığının kaldırılması yönünde oy kullanacağını ifade etti.

Ak Parti'nin kişilerin haberi olmadan üye yaptığı iddiasında da bulunan İnce şunları söyledi:

"Kendinize dikkat edin sizi AK Parti üyesi yapabilirler. Bunlar parça başı çalışıyorlar herhalde. Kaç üye yaparlarsa maaş mı alıyorlar, pirim mi alıyorlar neyse. Pek çok vilayette CHP'lileri AK Parti'ye üye yapmışlar. Dikkat edin sizin üzerinizden para kazanabilirler. Bunlar Birinci dönemde eğitim kurumlarıyla uğraştılar. İkinci dönemde yargıyla uğraşıyorlar. Üçüncü dönemde şimdi dış politikada büyük hata yapıyorlar. Türkiye'yi bir taşeron devlet yaptılar."

İnce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ekranlarda "Muhteşem Yüzyıl" dizisini istemediğini de belirterek, "Başbakan, ekranlarda iki padişah istemediği için Muhteşem Yüzyıl dizisini eleştiriyor" diye konuştu.

Muhabir: Hakan Şahin

Yayıncı: Ömer Erim Baştimar - EDİRNE

CHP'li İnce Meclise Dilekçe Verdi

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP'li İnce Meclise Dilekçe Verdi - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak