Son Dakika Haberleri: CHP'li İnce'den Oğluna Selanik Usulü Köy Düğünü

CHP'li İnce'den Oğluna Selanik Usulü Köy Düğünü

28 gün önce

CHP Milletvekili Muharrem İnce, oğlu Arda İnce'ye Selanik usulü köy düğünü yaptı. Köy meydanında tıraş olan Arda İnce, babasıyla halay çekti.

CHP  Yalova  Milletvekili  Muharrem İnce'nin oğlu Salih Arda İnce ile  Silivri  Belediye Başkanı Özcan Işıklar'ın kızı İdil Göknil Işıklar için  Yalova'nın  Elmalık Köyü'nde 'Selanik usulü' köy düğünü yapıldı.  Elmalık Köyü'ndeki düğüne, siyaset, sanat ve iş dünyasından davetliler katıdı.

DÜĞÜN DAMAT TRAŞI İLE BAŞLADI

Cuma akşamı  Silivri'de  Belediye Başkanı Işıklar'ın kıydığı nikahla ömür boyu mutluluğa 'Evet' diyen ve büyük bölümü milletvekili veya belediye başkanı 20 ismin şahitliğini yaptığı çift için İnce'nin memleketi  Yalova'nın  Elmalık Köyü'nde köy düğünü düzenlendi. Köy meydanında başlayan ve tüm gün sürecek olan köy düğünü, damat tıraşı ile başladı.

TEBRİKLERİ KABUL ETTİ

Düğüne gelen konukları ise  CHP  Yalova  Milletvekili  Muharrem İnce ve eşi Ülkü İnce,  Silivri  Belediye Başkanı Özcan Işıklar ve eşi Esma Işıklar karşıladı. Köy meydanındaki çınar ağacının altında kurulan berber koltuğuna oturan damat İnce, tebrikleri kabul etti. Ardından berberi tarafından damat tıraşı yapılan İnce, halk oyunlarını izledi.

PROTOKOL HALAYI

Muharrem İnce, konukları karşıladıktan sonra zaman zaman halaya katılarak davul- zurna eşliğinde oyun oynadı. Damat İnce'nin başını çektiği halayda  CHP Grup Başkanvekilleri  Engin Altay,  Özgür Özel ve  Levent Gök de yer aldı. Köy meydanındaki düğüne Adalet eski Bakanı  Seyfi Oktay, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı  Yaşar Okuyan,  CHP milletvekilleri, belediye başkanları Sanatcı  Suzan Kardeş ve Yalovalı işadamları katıldı.

Bugün gece geç saatlere kadar sürecek düğüne, ilerleyen saatlerde  CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılacağı belirtildi.


Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi Düğünde Kız Tarafı Takıları İsteyince İki Taraf Birbirine Girdi: Gelin ve 11 Davetli Yaralandı
Galatasaray-Fenerbahçe Derbisinin İlk 11'leri Belli Oldu