CHP'li ismin sorusu, İstanbul'un tek kadın belediye başkanı olan Şeyma Döğücü'yü kızdırdı - Son Dakika

CHP'li ismin sorusu, İstanbul'un tek kadın belediye başkanı olan Şeyma Döğücü'yü kızdırdı

Sancaktepe Belediyesi meclis grubunun dünkü oturumunda gündem dışı söz alan CHP Grup Başkanvekili İlknur Ünlü'nün "Sancaktepe Belediyesi'nde gölge başkanlık dönemi mi yaşanıyor?" şeklindeki sorusu tansiyonu yükseltti.

Olağanüstü toplanan Sancaktepe Belediyesi meclis grubunun dünkü oturumuna Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ile CHP Grup Başkanvekili İlknur Ünlü arasında yaşanan atışma damga vurdu.

"GÖLGE BAŞKANLIK DÖNEMİ Mİ YAŞANIYOR?"

Oturumda gündem dışı söz alan CHP'li Ünlü, Başkan Döğücü'ye "Başkan karşımda dururken bir soru yöneltmek istiyorum. Birtakım kişi ve danışmanların belediye başkanının doğrudan ilgilenmesi gereken konularda kararlar verdiği, Şeyma Hanımın sadece protokol görevi yaptığı yönünde Sancaktepe'de yüksek sesle dillendirilen bir söylenti var. Sancaktepe Belediyesi'nde gölge başkanlık dönemi mi yaşanıyor?" şeklinde bir soru yöneltti.

"BEN BURADA ASLANLAR GİBİ BAŞKANIM"

Bu soru karşısında bir hayli sinirlendiği gözlenen Başkan Döğücü, CHP'li Ünlü'ye şu şekilde cevap verdi: "Öyle bir şey yok. Hiçbir başkan hiçkimsenin vesayetini kabul etmez. Danışmanlarım benim emrimde çalışan kişilerdir. Bu kötü niyetli kişilerin beni yıpratma adına, bir kadını belediye başkanı görmekten korktukları için ortaya çıkarmış oldukları bir dedikodudur diye düşünüyorum. Ben burada aslanlar gibi başkanım."

Son Dakika

18:04 Gaziantep'te vaka sayıları artmaya devam ederse okullar açılmayabilir 17:47 Zanlı, 7 yıl önce öldürdüğü kuzeninin cansız bedenini babasına ait su kuyusuna atmış 17:27 Selahattin Demirtaş'ın tahliyesi için yapılan başvuru reddedildi 16:35 Çavuşoğlu'ndan AB'ye misilleme resti: İlave kararlar alınırsa karşılığını veririz 16:28 Son 3 günde koronavirüs vakalarının en çok arttığı iller arasında olan kentte termometreler 52 dereceyi gösterdi 16:17 Dijital Türkiye Platformları üzerinden alınan barkodlu belgeler resmi belge sayılacak 14:30 Kız meselesi yüzünden 4 kişi tarafından feci şekilde dayak yiyen genç, 4 gün komada kaldı 14:05 Küçük çocuğun yardım çığlığına koşan genç kadın, sapığı yakalayıp emniyete teslim etti 12:33 13 yaşındaki kız "10 yaşındaki çocuktan hamile kaldım" demişti! Bebeği dünyaya geldi 12:27 Cem Uzan'dan beklenmedik Selahattin Demirtaş çıkışı: Serbest bırakılmalı 11:36 İstanbul'da 66 yaşındaki hademeden 7 yaşındaki kıza istismar! "Kimseye anlatma" diye uyarmış 10:50 3 haftalık kızını boğarak öldüren vicdansız anneden garip ifade: Uyurken üzerine yatmış olabilirim 10:42 Levent Tüzemen: Fatih Terim kalan 4 maça çözüm üretemezse, G.Saray ligi ilk 5'te bitiremez 09:36 Tartıştıkları arkadaşlarını önce dövüp ardından balkondan aşağı attılar 09:34 Bunalıma giren bir çocuk babası, 9. kattan atlayarak intihar etti