CHP'li Mahmut Tanal, AK Partili vekili öve öve bitiremedi - Son Dakika

CHP'li Mahmut Tanal, AK Partili vekili öve öve bitiremedi

01.10.2019 15:00

Mehmet Metiner'in sert sözlerle eleştirdiği AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK üyesi Mustafa Yeneroğlu'na sahip çıkan CHP'li Mahmut Tanal, "Haklıyı haksızdan ,doğruyu yanlıştan, suçluyu suçsuzdan ayıran milletvekilidir" dedi.

CHP Milletvekili Mahmut Tanal, AK Parti eski İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner'in sert sözlerle eleştirdiği AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu'na destek verdi.

METİNER NE DEMİŞTİ?

Metiner, Yeneroğlu ile ilgili yaptığı değerlendirmede "Tarzı ve tutumu asla parti aidiyeti ile bağdaşmıyor. Yeneroğlu ayrılmak için kendine başka libaslar giydirmesin ve partimizi de haksız yere suçlamaktan vazgeçsin" ifadelerini kullanmıştı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu

CHP'Lİ TANAL, ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ

Sosyal medya hesabından Metiner'in çıkışını yorumlayan CHP'li Mahmut Tanal, şu değerlendirmeyi yaptı: "Yeneroğlu olması gereken hukuku savunan, üstünlerin değil hukukun üstünlüğünü savunan, siyaseti geçim kaynağı görmeyen, maddi gerçeği arayan, haklıyı haksızdan ,doğruyu yanlıştan, suçluyu suçsuzdan ayıran milletvekilidir. Milletvekili olmak için el öpmemiş, kalem silahşörlüğü de yapmamış."

CHP'li Mahmut Tanal, AK Partili vekili öve öve bitiremedi

Son Dakika Güncel CHP'li Mahmut Tanal, AK Partili vekili öve öve bitiremedi - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Bilim Kurulu, Bakan Koca başkanlığında "Aşı" gündemiyle toplanıyor Yıkılmış metruk evde insan kafatası ve kemikler bulundu Çaykur Rizespor'un eski futbolcusu Abarhoun, 31 yaşında hayatını kaybetti İsmail Küçükkaya İmamoğlu'na suikast olayında resmi belgeyi canlı yayında okudu Tıp dünyası ABD'li anne ve kızını konuşuyor: Aralarında 1 yaş var İran'a karşı Türkiye'nin eline üç koz birden geçti! Doğal gazda büyük indirim kaçınılmaz oldu Pastane çalışanlarının kavgadan korkup dolaba saklandıkları anlar kamerada Yaralı kurye, zimmetli pantolonunun kesilmemesini istedi! Olay yerine gelen patron, duruma müdahale etti