Chp'li Onur: Gürsel Başkan Benim Çok Eski Arkadaşım - Son Dakika

Chp'li Onur: Gürsel Başkan Benim Çok Eski Arkadaşım

04.05.2012 12:40
Chp'li Onur: Gürsel Başkan Benim Çok Eski Arkadaşım

CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, MYK'dan istifa eden CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in çok eski arkadaşı olduğunu belirterek, "Gürsel Başkan benim çok eski arkadaşım, politika biter ama dostluklar her zaman kalır."

CHP İstanbul Milletvekili Melda Onur, MYK'dan istifa eden CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in çok eski arkadaşı olduğunu belirterek, "Gürsel Başkan benim çok eski arkadaşım, politika biter ama dostluklar her zaman kalır. Öyle bir özel toplantı değildi, oturduk, çay içtik, yemek yedik" dedi.

ANKARA

(MG/ORH) - Ankara

Kaynak: ANKA
Engin Altay'dan AKP'lilere 'Hamburger' Yanıtı: 'Genel Başkan'ımız Hamburger Yedi. 'Katil' Dedikleri ile Kanka Olmadı' Engin Altay'dan AKP'lilere 'Hamburger' Yanıtı: 'Genel Başkan'ımız Hamburger Yedi. 'Katil' Dedikleri ile Kanka Olmadı' Deniz Baykal'ı Ziyaret Eden Levent Gök; Baykal'ın, 'Çok Önemli Bir Seçime Doğru Gidiyoruz. Deniz Baykal'ı Ziyaret Eden Levent Gök; Baykal'ın, 'Çok Önemli Bir Seçime Doğru Gidiyoruz. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Posbıyık: 'Revizyonu Ak Parti ve CHP Grubuyla Birlikte Şeffaf Şekilde Yapacağız' Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Posbıyık: 'Revizyonu Ak Parti ve CHP Grubuyla Birlikte Şeffaf Şekilde Yapacağız'

Son Dakika Güncel Chp'li Onur: Gürsel Başkan Benim Çok Eski Arkadaşım - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement