CHP'li Sezgin Tanrıkulu'dan partisine sert eleştiri: Erdoğan kazandı - Son Dakika

CHP'li Sezgin Tanrıkulu'dan partisine sert eleştiri: Erdoğan kazandı

24.10.2019 14:04

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Barış Pınarı Harekatı'ndaki tutumundan dolayı partisine sert eleştiriler yöneltip "Kazanan Erdoğan oldu" dedi.

Partisinin Barış Pınarı Harekatı ile ilgili ortaya koyduğu tavrı eleştiren CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Türkiye ve CHP'nin kaybettiğini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ise kazandığını söyledi.

PARTİSİNE SERT ELEŞTİRİLER YÖNELTTİ

CHP'nin kapalı Meclis Grubu toplantısında Fırat'ın doğusuna yapılan harekatla ilgili yaptığı açıklamalarla eleştiri oklarının hedefi olan Sezgin Tanrıkulu, söz alarak partisine sert eleştiriler yöneltti. CHP'nin sosyal demokrat bir parti olarak barıştan yana olması gerektiğini belirten Tanrıkulu, Suriye- Irak tezkeresine CHP'nin evet demesinin yanlış olduğunu söyledi.

ERDOĞAN'IN KAZANDIĞINI VURGULADI

Sezgin Tanrıkulu, Suriye'ye yapılan harekatta gelinen noktada Türkiye'nin ve CHP'nin kaybettiğini, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ise kazandığını söyledi.

HDP'Lİ BAŞKANLARLA İLGİLİ ELEŞTİRİ

Öte yandan HDP'li belediye başkanlarının görevden alınmasına CHP'nin daha fazla tepki göstermesi gerektiğini kaydeden Tanrıkulu, komisyon kurma önerisinde bulundu.

CHP'li Sezgin Tanrıkulu'dan partisine sert eleştiri: Erdoğan kazandı

Son Dakika Güncel CHP'li Sezgin Tanrıkulu'dan partisine sert eleştiri: Erdoğan kazandı - Son Dakika


Son Dakika

Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Akşener'den Özdağ'ın açıklamalarına ilişkin yorum: Görelim Mevla neyler, neylerse güzel eyler F.Bahçeli Samatta'nın "Bana Türkçe bir isim verin" paylaşımı büyük ilgi gördü Koronavirüse yakalanan Ronaldo tarzını değiştirdi, uzayan saçlarını kazıdı Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti