Chp'li Toptaş Afyonkarahisar'daki Patlamayı Meclis'e Taşıdı - Son Dakika

Chp'li Toptaş Afyonkarahisar'daki Patlamayı Meclis'e Taşıdı

07.09.2012 15:08
Chp'li Toptaş Afyonkarahisar'daki Patlamayı Meclis'e Taşıdı, System.String[]

Türkiye'nin en önemli mühimmat depolarından biri olan Afyonkarashisar'daki bu depo Ataköy,Kışlacık köyleri ve Merkez Kanlıca Mahallesinin yerleşim alanları içerisindedir.

.

ANKARA ve erbaş ile sayım yapılması doğru mudur?

Türkiye'nin en önemli mühimmat depolarından biri olan Afyonkarashisar'daki bu depo Ataköy,Kışlacık köyleri ve Merkez Kanlıca Mahallesinin yerleşim alanları içerisindedir.Türkiye'de yerleşim yerleri içerisinde kaç adet mühimmat deposu bulunmaktadır? NATO standartlarına göre yerleşim yerlerine mühimmat deposu konuşlandırılması mümkün müdür?

Bu mühimmat deposu geceleri elektrikli araçlarla aydınlatılmakta mıdır?

Elektrikle aydınlatılmadığı halde gece saat 21.15 gibi bir saatte cephane sayımı yapılması doğru mudur'Gece sayım yapılmasının olağandışı bir uygulama olduğu işin uzmanları tarafından belirtilmektedir.Hal böyle iken bu mühimmatın alelacele Afyonkarahisar Askeri Havaalanına nakledilip buradan güney sınırlarımıza sevk edileceği doğru mudur?

Patlamaların yoğun olarak yaşandığı bölge halkı ve mühimmat deposunun bulunduğu kışlada bulunan askerlere psikolojik destek vermeyi düşünüyor musunuz?

Patlamanın yaşandığı kışladaki askerlere izin vermeyi ve başka yerlere nakletmeyi düşünüyor musunuz?

Her türlü riski taşıyan ve yerleşim yeri içerisinde bulunan bu depoyu bu tür felaketlerin tekrar yaşanmaması için yerleşim yerleri dışına taşımayı düşünüyor musunuz?

Bu patlamalar nedeniyle bölge halkının uğradığı zararı en kısa zamanda tazmin etmeyi planlıyor musunuz?" - Ankara

Chp'li Toptaş Afyonkarahisar'daki Patlamayı Meclis'e Taşıdı

- Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Chp'li Toptaş Afyonkarahisar'daki Patlamayı Meclis'e Taşıdı - Son Dakika


Son Dakika

Yapay zekalı kameralar, hakemin keliyle topu karıştırınca gol ekrana yansımadı Son Dakika! Putin: Karabağ görüşmelerinde Türkiye dahil birçok ülke yer almalı Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Avustralya'da yayına hazırlanan muhabirin yüzüne kuş çarptı Son Dakika: Türkiye'den Fransa'daki bıçaklı saldırıya ilişkin art arda açıklamalar: Şiddetle kınıyoruz Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var