Son Dakika Haberleri: CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Balıkesir'de

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Balıkesir'de

3 ay önce

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, et ve sütte yaşanan sorunları üreticilerden dinlemek için Balıkesir'e geldi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Balıkesir'de, System.String[]
CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu, et ve sütte yaşanan sorunları üreticilerden dinlemek için  Balıkesir'e geldi.

Ankara'dan özel bir uçakla gelen  Kemal Kılıçdaroğlu,  Balıkesir Havaalanı'nda,  CHP  Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki,  CHP  Balıkesir milletvekilleri  Ahmet Akın,  Namık Havutça,  Mehmet Tüm ve partililer tarafından karşılandı.  Kılıçdaroğlu, ardından tarım çalıştayının düzenlediği Otel Basri'ye geçti. Basına kapalı çalıştaya çiftçi ve üreticilerin yanı sıra ziraat odası ve ticaret borsası başkanları, tarım, süt  ve hayvan kooperatiflerinin yöneticileri, muhtarlar, partililer katıldı. Toplantıda  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve  Antalya  Milletvekili  Çetin Osman Budak ile  CHP Lideri  Kılıçdaroğlu'nun Tarım Politikaları'ndan Sorumlu Başdanışmanı  CHP  Edirne  Milletvekili Oktay Gaytancıoğlu da hazır bulundu.

CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu, Tarım Çalıştayı'nın ardından saat 13.00'te basın toplantısı düzenleyip, gündeme ilişkin açıklamalarda bulunacak. Daha sonra da sivil toplum örgütleri ve kanaat önderleriyle buluşacak,  Altıeylül ilçesine bağlı kırsal  Pamukçu Mahallesi'nde üreticiler ile biraraya gelecek.  Kılıçdaroğlu'nun ziyareti  Susurluk ilçesine bağlı  Göbel Mahallesi ve  Manyas ilçesinin  Salur Mahallesi ile sürecek. Kılıçdaoğlu, akşam ise  Manyas'ta Hayvancılık ve Peynir Festivali'ne katılacak.

- Balıkesir
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


50 Yıl Boyunca Fıstık ve Badem Ekecek Çiftçiye Bedava Tarla Verilecek "Benim de Çocuğum Var" Diyerek Kandırdı, 21 Gün Tecavüz Etti
Rasim Ozan Kütahyalı: Yaptığım Zevzeklikti, En Çok Boşnak Yemeklerini Severim