CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İsmail Haniye ile Görüştü - Son Dakika

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İsmail Haniye ile Görüştü

03.01.2012 11:23
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İsmail Haniye ile Görüştü, System.String[]

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'dan ziyaretlerinin ardından Ankara'ya gelen Gazze'deki Filistin Hükümetinin Başbakanı İsmail Haniye ile parti genel merkezinde görüştü.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'dan ziyaretlerinin ardından Ankara'ya gelen Gazze'deki Filistin Hükümetinin Başbakanı İsmail Haniye ile parti genel merkezinde görüştü. Görüşmede CHP Genel Başkanı Faruk Loğoğlu da hazır bulundu.

DHA(MV/İD) - Ankara

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İsmail Haniye ile Görüştü
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İsmail Haniye ile Görüştü
CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İsmail Haniye ile Görüştü

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İsmail Haniye ile Görüştü - Son Dakika


Son Dakika

Yusuf Yazıcı, Sparta Prag karşısında Lille adına 2 gol attı Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok