CHP'liler 1 Milyon Evi Ziyaret Etti - Son Dakika

CHP'liler 1 Milyon Evi Ziyaret Etti

28.06.2022 15:47
CHP'liler 1 Milyon Evi Ziyaret Etti

CHP Parti Okulu, Türkiye genelinde başlattığı ‘Sokak Örgütlenmesi Projesi’ kapsamında bir milyon ev ziyareti yaptı. CHP Parti İçi Eğitim Sorumlusu Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, “Bir milyonuncu ev ziyareti nedeniyle Parti Okulu koordinatör ve eğitmenlerimize, öbek sorumlularımıza ve bütün yöneticilerimize yürekten teşekkür ediyorum. İlk seçimlerde öz gücümüzle birinci parti olmayı hedefliyoruz. İktidar emekle gelecek” dedi.

CHP Parti Okulu, Türkiye genelinde başlattığı 'Sokak Örgütlenmesi Projesi' kapsamında bir milyon ev ziyareti yaptı. CHP Parti İçi Eğitim Sorumlusu Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, "Bir milyonuncu ev ziyareti nedeniyle Parti Okulu koordinatör ve eğitmenlerimize, öbek sorumlularımıza ve bütün yöneticilerimize yürekten teşekkür ediyorum. İlk seçimlerde öz gücümüzle birinci parti olmayı hedefliyoruz. İktidar emekle gelecek" dedi.

'Sokak Örgütlenmesi Projesi' kapsamında bir süredir ev ev dolaşarak özellikle kararsız seçmenlere yönelik çalışma yürüyen CHP Parti Okulu, bir milyonuncu ev ziyaretini yaptı.

Aytuğ Atıcı, konuya ilişkin bugün yaptığı yazılı açıklamada, "Covid salgın koşullarının hafiflemesiyle birlikte hızlandırdığımız çalışmamızda bugün önemli bir aşamaya geldiğimizi belirtmekten dolayı çok mutluyuz. Özellikle kararsız seçmenler üzerine yoğunlaştığımız bu çalışmada bir milyonuncu hane ziyaretimizi gerçekleştirmiş bulunuyoruz" dedi.

Projenin Parti Okulu, Örgüt Yönetiminden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı ve Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı iş birliğiyle yürütüldüğünü belirten Atıcı, "Bir milyonuncu ev ziyareti nedeniyle Parti Okulu koordinatör ve eğitmenlerimize, öbek sorumlularımıza ve bütün yöneticilerimize yürekten teşekkür ediyorum. İlk seçimlerde öz gücümüzle birinci parti olmayı hedefliyoruz. İktidar emekle gelecek" açıklamasını yaptı.

YORUMLAR
500
Sarıgül'den 'Mehmet Ali Çelebi' yorumu: 'Milletvekilliği tazminat veya ikramiye olarak verilirse bu olaylar bitmez' Sarıgül'den 'Mehmet Ali Çelebi' yorumu: 'Milletvekilliği tazminat veya ikramiye olarak verilirse bu olaylar bitmez' CHP'li Öztrak: 6 parti, ülkemizi ayağa kaldırmaya hazır CHP'li Öztrak: 6 parti, ülkemizi ayağa kaldırmaya hazır CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Büyük Balkan Buluşması'nda konuştu Açıklaması CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Büyük Balkan Buluşması'nda konuştu Açıklaması
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel CHP'liler 1 Milyon Evi Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement