CHP Lüleburgaz Teşkilatında Delege Seçimi Heyecanı - Son Dakika

CHP Lüleburgaz Teşkilatında Delege Seçimi Heyecanı

02.01.2012 17:20
CHP Lüleburgaz Teşkilatında Delege Seçimi Heyecanı, System.String[]

CHP delege seçimlerinde Lüleburgaz'da oy kullanacak üye sayıları ile mahalle, belde ve köylerden çıkacak delege sayıları açıklandı.

CHP delege seçimlerinde Lüleburgaz'da oy kullanacak üye sayıları ile mahalle, belde ve köylerden çıkacak delege sayıları açıklandı.

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığından alınan bilgiye göre, ilçede köy, belde ve mahallelerden toplam 50 bin 34 CHP'li, 21 Ocak'ta başlayacak olan delege seçimlerinde oy kullanacak. İlçe genelinde toplam 370 delege, bin 4 ön seçim delegesi seçilecek.

3 bin 142 üye ile en fazla CHP üyesinin bulunduğu Atatürk Mahallesi'nde 22 delege, 63 ön seçim delegesi seçilecek. 7 üye ile en az CHP üyesinin bulunduğu Sarımsaklı Mahallesi'nde ise 1 delege seçilecek, ön seçim delegesi ise çıkmayacak.

CHP Lüleburgaz İlçe Sekreteri Halis Kocaoğlu, ön seçim delegesi sayısında bariz bir artış olduğunu, bundan sonra belediye başkanı ve milletvekili adayı belirlenmesinde ön seçim delegelerinin ağırlığı olacağını söyledi.

- KIRKLARELİ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP Lüleburgaz Teşkilatında Delege Seçimi Heyecanı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur 00:27 Bodrum'daki lahmacun fiyatı polemiğine İbrahim Tatlıses de dahil oldu: 10 liraya lahmacun mu olur Aldatan erkek fena yakalandı! Kadının uyguladığı yöntem, dedektiflere taş çıkarttı 23:46 Aldatan erkek fena yakalandı! Kadının uyguladığı yöntem, dedektiflere taş çıkarttı İstanbul'un göbeğindeki plajda ilginç anlar! Suriyeliler 22:35 İstanbul'un göbeğindeki plajda ilginç anlar! Suriyeliler "Allahu Ekber" diye bağırıp denizde eğlendiler
Bakan Koca, 20 bine yaklaşan vaka sayılarına dikkati çekip aşı çağrısı yaptı: Bir haftada sonuç alırız 21:53 Bakan Koca, 20 bine yaklaşan vaka sayılarına dikkati çekip aşı çağrısı yaptı: Bir haftada sonuç alırız Demet Özdemir, turuncu bikinisiyle hayranlarını mest etti 20:43 Demet Özdemir, turuncu bikinisiyle hayranlarını mest etti Mülteciler birlik oldu! Sosyal medyada 17:41 Mülteciler birlik oldu! Sosyal medyada "Gitmiyoruz" etiketiyle kampanya başlattı
Burak Özçivit tuttuğu dev balığın fotoğrafını paylaştı, Fahriye Evcen'in yaptığı yorum takipçileri güldürdü 16:47 Burak Özçivit tuttuğu dev balığın fotoğrafını paylaştı, Fahriye Evcen'in yaptığı yorum takipçileri güldürdü 2 gündür haber alınamayan genç kızın katili, babasının komşusu çıktı 15:55 2 gündür haber alınamayan genç kızın katili, babasının komşusu çıktı
Advertisement