Son Dakika Haberleri: CHP Milletvekilleri, Berberoğlu'nun Kitabını İmzaladı

CHP Milletvekilleri, Berberoğlu'nun Kitabını İmzaladı

29 gün önce

CHP milletvekilleri, bir kitap fuarında, tutuklu CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun "Siz Yürürken Ben Yatarken Yazı-Yorum" adlı kitabını imzaladı.

CHP Milletvekilleri, Berberoğlu'nun Kitabını İmzaladı, System.String[]
CHP milletvekilleri, bir kitap fuarında, tutuklu CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun "Siz Yürürken Ben Yatarken Yazı-Yorum" adlı kitabını imzaladı.

İmza etkinliği, Büyükçekmece'de devam etmekte olan bir kitap fuarında yapıldı.

Etkinlikte, Tuncay ÖzkanGürsel TekinMustafa BalbayBarış YarkadaşFatma Kaplan Hürriyet, Atila Sertel, Sezgin Tanrıkulu'nun da aralarında bulunduğu CHP milletvekilleriyle, CHP Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ve CHP üyeleri yer aldı.

Okuyucular, Berberoğlu'nun "Siz Yürürken Ben Yatarken Yazı-Yorum" kitabını imzalattı.

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu, MİT tırlarının durdurulması olayına ilişkin yargılandığı davada, "devletin güvenliği veya iç veya dış siyasal yararları bakımından niteliği itibarıyla gizli kalması gereken bilgileri siyasal veya askeri casusluk maksadıyla açıklamak" suçundan verilen 25 yıl hapis cezası kapsamında tutuklu bulunuyor.


Annesi Korkudan Ne Yapacağını Şaşırdı, Sofia Richie Tangayla Şov Yaptı İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, Yaşamını Yitirdi
İsrail Askerleri Tarafından Gözleri Bağlanarak Götürülen Filistinli Genç, Askeri Hapishanede Tutuluyor