CHP Nazili Kadın Kolları Üyeleri Kampüste Stant Açtı - Son Dakika

CHP Nazili Kadın Kolları Üyeleri Kampüste Stant Açtı

07.09.2012 17:00
CHP Nazili Kadın Kolları Üyeleri Kampüste Stant Açtı, System.String[]

CHP Nazilli Kadın Kolları üyeleri Adnan Menderes Üniversitesi İsabeyli Kampüsü'nde stant açtı.

CHP Nazilli Kadın Kolları üyeleri Adnan Menderes Üniversitesi İsabeyli Kampüsü'nde stant açtı.

CHP Nazilli İlçe Başkanı Cavit Yeni pazarlı, kayıt dönemi boyunca öğrenci ve ailelerinin sorunlarını çözmek amacıyla stant açıldığını, CHP'nin üniversite öğrencilerine yönelik politikalarının anlatıldığını belirtti.

Yenipazarlı, "Nazilli'de güçlü CHP'yi gençlerle inşa edeceğiz. Kentimize gelen tüm üniversiteli arkadaşları kutluyorum yeni dönemlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Muhabir: Bahattin Albayrak/ Suat Deniz/ Efsun Yılmaz

Yayıncı: Ufuk Kırabalı - AYDIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP Nazili Kadın Kolları Üyeleri Kampüste Stant Açtı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu