Son Dakika Haberleri: CHP'nin Adalet Yürüyüşü'nde Kalp Krizi Geçiren Hasan Tatlı Hayatını Kaybetti

CHP'nin Adalet Yürüyüşü'nde Kalp Krizi Geçiren Hasan Tatlı Hayatını Kaybetti

4 ay önce

CHP'nin İstanbul yürüyüşü sırasında kalp krizi geçirerek hastaneye kaldıran CHP Mamak İlçe Örgütü üyesi Hasan Tatlı, hayatını kaybetti.

CHP'nin  Ankara'dan  İstanbul'a gerçekleştirdiği yürüyüş sırasında, dün kalp krizi geçiren Hasan Tatlı hayatını kaybetti.

KALP KRİZİ GEÇİRMİŞTİ

CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşü sırasında dün kortejde bulunan Hasan Tatlı kalp krizi geçirmiş, sağlık görevlilerinin müdahale ettiği partilinin ambulansla hastaneye kaldırıldığı, sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirilmişti.

CHP MAMAK İLÇE ÖRGÜTÜNDENMİŞ

CHP  Mamak ilçe örgütünden olduğu öğrenilen Hasan Tatlı sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından Kahramankazan Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı.
CHP'Lİ VEKİL "KALBİ TAMAMEN DURMUŞ, 7-8 DEFA GERİ DÖNDÜ" DEMİŞTİ

CHP  Ankara  Milletvekili  Murat Emir, Hasan Tatlı'nın  Ankara'ya sevk edilmesinden sonra  Kazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi önünde yaptığı açıklamada, "Hasta aniden kalp krizi geçiriyor, yere yığlıyor o sırada. Hemen arkadaşlar  Kazan Devlet Hastanesi'ne intikal ettiriyor. Kalp krizi, enfaktrüs geçiriyor, kalbi tamamen durmuş durumda ama sonrasında doktorların müdahalesiyle 7-8 defa geri dönüyor ve şu anda tıbbi tedavisi devam ediyor. Kroner yoğun bakım gerektiren bir hastane için  Ankara'daki daha büyük bir hastaneye sevk edildi. Hayati tehlikesi son derece kritik, çünkü yaklaşık bir saat geri döndürme süreci oldukça kritik bir süredir ve umuyoruz ki iyileşecek" açıklamasında bulunmuştu.


Bonzai İçen Şoför, Direksiyon Başında Kendinden Geçti Firuz Kanatlı'nın Tabutundaki Kabe Örtüsü, Dikkatlerden Kaçmadı
Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız