CHP'nin Adayı, Tapularını Bekleyen Mahalleli Tarafından Coşkuyla Karşılandı - Son Dakika

CHP'nin Adayı, Tapularını Bekleyen Mahalleli Tarafından Coşkuyla Karşılandı

03.03.2019 10:04
CHP'nin Adayı, Tapularını Bekleyen Mahalleli Tarafından Coşkuyla Karşılandı, System.String[]

Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına hız veren CHP Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama, Veysel Karani Mahallesi'ndeki seçim ofisini çoşkulu kalabalık eşliğinde hizmete açtı.

"Eşit Hizmet Temiz Siyaset" parolasıyla yola çıkan ve gecesini gündüzüne katarak ilçenin her noktasında vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Özgen Nama, son olarak yıllardır tapu problemiyle boğuşan Veysel Karani halkıyla buluştu. Buradaki seçim irtibat bürosunu hizmete açan Nama, "Tapu sorunu yaşayan tüm Veysel Karanililerin sorununu çözmek için geliyorum" dedi.

"BURADA GEÇMİŞİ OLMAYANLARIN..."

Sancaktepe'de herkesin her kesimin altına sığınacağı bir çatı olacaklarını belirten Nama, "Ben de bu semtin bir çocuğuyum. Benim çocukluğum da buralarda geçti. Çocukluğu buraların kırmızı çamurunda yoğurulmuş bir kardeşinizim. Buranın çamurunu yutmayanlar buranın tapu problemini çözemezler. Burada geçmişi olmayanların, bizim için de bir geleceği olmamalı" ifadelerini kullandı.

İLÇEYİ AYAĞA KALDIRACAK PROJELERİNİ ANLATTI

Konuşmasının büyük bölümünü Sancaktepe'yi ayağa kaldıracak projelerine ayıran Nama, Paşaköy'deki alanları değerlendireceklerini ve buradan ilçenin organik gıda ihtiyacını karşılayacaklarını belirtti.

KONUŞMASI SLOGANLARLA KESİLDİ

Vatandaşların yoğun ilgisi karşısında son derece memnun olduğu gözlenen Özgen Nama'nın konuşması sık sık sloganlarla kesildi.

CHP'nin Adayı, Tapularını Bekleyen Mahalleli Tarafından Coşkuyla Karşılandı
CHP'nin Adayı, Tapularını Bekleyen Mahalleli Tarafından Coşkuyla Karşılandı

Son Dakika Güncel CHP'nin Adayı, Tapularını Bekleyen Mahalleli Tarafından Coşkuyla Karşılandı - Son Dakika


Son Dakika

Beş kuruş para harcamadan iş kurabilirsiniz! Uzman isim yol haritasını gösterdi Beş kuruş para harcamadan iş kurabilirsiniz! Uzman isim yol haritasını gösterdi TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı "İmamoğlu'nu ben şikayet ettim" diyen Tokatspor Kulübü Başkanı'nı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Dairesi Başkanlığı yalanladı Prof. Dr. İsmail Cinel: 2. doz aşı olanlar, yoğun bakımlara daha az düşüyor Prof. Dr. İsmail Cinel: 2. doz aşı olanlar, yoğun bakımlara daha az düşüyor Mezarlıkta kazı kavgası: 20 işçi birbirine girdi Mezarlıkta kazı kavgası: 20 işçi birbirine girdi Mahalleli, mezarlığa dadanan köpek sürüsü yüzünden kabus yaşıyor Mahalleli, mezarlığa dadanan köpek sürüsü yüzünden kabus yaşıyor Lüks sitede iki kadın saatlerce birbirine girdi: Güvenlik bile ayıramadı Lüks sitede iki kadın saatlerce birbirine girdi: Güvenlik bile ayıramadı
Advertisement