CHP Ordu Merkez İlçe Başkanı Şahin Açıklaması - Son Dakika

CHP Ordu Merkez İlçe Başkanı Şahin Açıklaması

11.01.2012 18:21
CHP Ordu Merkez İlçe Başkanı Şahin Açıklaması, System.String[]

CHP Ordu Merkez İlçe Başkanı Atilla Şahin, " Sayın Kılıçdaroğlu düşüncesini açıkladığı için hakkında fezleke düzenlenen ilk genel başkan olma onurunu yaşamıştır" dedi.

CHP Ordu Merkez İlçe Başkanı Atilla Şahin, " Sayın Kılıçdaroğlu düşüncesini açıkladığı için hakkında fezleke düzenlenen ilk genel başkan olma onurunu yaşamıştır" dedi.

Şahin, ilçe başkanlığında düzenlediği basın toplantısında, yargının bir gün mutlaka herkese lazım olacağını, bu nedenle yargı bağımsızlığının tesis edilmesi gerektiğini söyledi.

CHP Genel Başkanı ve milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması için TBMM başkanlığına başvuruda bulunduklarını hatırlatan Şahin şöyle konuştu:

"Sayın Kılıçdaroğlu düşüncesini açıkladığı için hakkında fezleke düzenlenen ilk genel başkan olma onurunu yaşamıştır. Sayın genel başkanımız parti programında da olduğu gibi özel yetkili mahkemelerin kaldırılmasını söylediği için hakkında fezleke hazırlanıyor. Şunu unutmamak gerekir ki, yargı bir gün herkese lazım olacaktır. Onun için yargı bağımsızlığının mutlak surette tesis edilmesi gerekir"

Toplantıya CHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız ve partililer katıldı.

- ORDU

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP Ordu Merkez İlçe Başkanı Şahin Açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangının bir türlü kontrol altına alınamadığı Manavgat'ta incelemelerde bulundu 14:35 Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangının bir türlü kontrol altına alınamadığı Manavgat'ta incelemelerde bulundu Kayıp olarak aranan 2 çocuk babası, yanında ekmek bıçağıyla ölü bulundu 13:59 Kayıp olarak aranan 2 çocuk babası, yanında ekmek bıçağıyla ölü bulundu Alman devi Dortmund, Szalai için Fenerbahçe'ye resmi teklif mektubu gönderdi 13:45 Alman devi Dortmund, Szalai için Fenerbahçe'ye resmi teklif mektubu gönderdi
Kızların etek altı fotoğraflarını çeken sapığı evire çevire dövdüler! Anbean kamerada 13:26 Kızların etek altı fotoğraflarını çeken sapığı evire çevire dövdüler! Anbean kamerada Arda Turan'ın teknesinde güzel sevgilisiyle aşka gelen G.Saraylı Oğulcan, öpücüklere boğuldu 13:14 Arda Turan'ın teknesinde güzel sevgilisiyle aşka gelen G.Saraylı Oğulcan, öpücüklere boğuldu Ağacı ateşe vermeye çalıştıkları anlar olay yaratmıştı! Zonguldak Valiliği iddiaları yalanladı 12:42 Ağacı ateşe vermeye çalıştıkları anlar olay yaratmıştı! Zonguldak Valiliği iddiaları yalanladı
Minibüs ve otomobil kafa kafaya çarpıştı, aynı aileden 5 kişi feci şekilde can verdi 12:06 Minibüs ve otomobil kafa kafaya çarpıştı, aynı aileden 5 kişi feci şekilde can verdi Ünlü astrolog Arzum Koyuncu'nun 11:29 Ünlü astrolog Arzum Koyuncu'nun "eskort" isyanı! Sosyal medya için anlaştığı adam kabusu yaşattı
Advertisement