CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız Açıklaması - Son Dakika

CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız Açıklaması

25.12.2014 14:09
CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız Açıklaması, System.String[]

CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız, CHP’nin tüm yolsuzlukların hesabını halk adına soracağını söyledi.

CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız, CHP'nin tüm yolsuzlukların hesabını halk adına soracağını söyledi.

CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız, partisinin Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek basın toplantısı düzenledi. 17-25 Aralık operasyonlarında sonrası hükümetin tüm organlarının yolsuzluğa bulaştığını iddia eden CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız, "17-25 Aralık 2013'te ortaya çıkan tablo bir hükümetin neredeyse tüm organlarını yolsuzluğa bulaştığının göstergesidir. Meclis'te kurulan Yolsuzluk Komisyonu 9 AK Parti'li, 4 CHP'li, 1 MHP'li ve 1 HDP'li üyeden oluşmaktadır. Sayısal üstünlüğe sahip AK Parti, siyasal üstünlüğü yitirmiş ve 22 Aralık günü 4 eski bakanla ilgili yapılması gereken Yüce Divan oylamasını ertelemek durumda kalmıştır. Bakanlar Kurulu'nun yüzde 20'si Yüce Divan yolundadır. CHP, hukuk zemininden sapmadan tüm yolsuzlukların hesabını halk adına soracaktır" diye konuştu.

Düzenlenen toplantıya, CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Atalay, eski belediye başkanları Burhan Bayraktar, Metin Burma ve Hayati Tekin, CHP Samsun milletvekili aday adayı Suat Hayri Erdönmez, ilçe başkanları, il ve ilçe kadın kolları ve gençlik kolları başkanları ile partililer katıldı. - SAMSUN

CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız Açıklaması
CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız Açıklaması

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika CHP Ordu Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi İdris Yıldız Açıklaması - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı İzmir'de sağlık personeline saldırı anı kamerada Trabzonspor, Danny Rose'u transfer etmeyi planlıyor Son Dakika: Türkiye'de 23 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 144 kişi vefat etti, 5 bin 856 yeni vaka tespit edildi Güneşli havaları unutun! Kar geri geliyor, hafta boyunca sürecek Alman uzmandan FETÖ'nün "karanlık yapısı" konusunda uyarı: İlluminati tarikatından daha tehlikeli 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti