CHP Pm Toplantısı Sona Erdi - Son Dakika

CHP Pm Toplantısı Sona Erdi

17.02.2012 21:31
CHP Pm Toplantısı Sona Erdi, System.String[]

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan CHP Parti Meclisi (PM), çalışmalarını tamamladı.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan CHP Parti Meclisi (PM), çalışmalarını tamamladı.

CHP Genel Merkezi'nde basına kapalı yapılan ve yaklaşık 9 saat süren toplantıdan sonra herhangi bir açıklamada bulunulmadı.

Toplantıda, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun, daha önce hazırlanan tüzük taslağına ilişkin bilgilendirmesinin ardından, PM üyelerinin maddeler üzerinde söz alarak görüşlerini aktardıkları belirtildi.

Kılıçdaroğlu'nun, tüzük çalışmaları kapsamında yarın da yine parti genel merkezinde CHP'li milletvekilleri ile bir araya geleceği bildirildi.

Öte yandan, toplantı devam ederken, CHP Yenimahalle İlçe Örgütünden oldukları bildirilen bazı kişiler, "Mahalle delegeliği seçimleri sırasında kargaşa yaşandığını" ileri sürerek, parti yöneticileri ile görüşmek üzere genel merkeze geldi. Grup, yaptıkları görüşmelerin ardından genel merkezden ayrıldı. - ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika CHP Pm Toplantısı Sona Erdi - Son Dakika


Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı