CHP Selçuk İlçe Örgütünde Delege Seçimleri Yapılacak - Son Dakika

CHP Selçuk İlçe Örgütünde Delege Seçimleri Yapılacak

18.01.2012 15:41
CHP Selçuk İlçe Örgütünde Delege Seçimleri Yapılacak, System.String[]

CHP Selçuk İlçe Başkanlığında, 21 Ocak Cumartesi günü 10.00-17.00 saatleri arasında delege seçimleri yapılacak.

CHP Selçuk İlçe Başkanlığında, 21 Ocak Cumartesi günü 10.00-17.00 saatleri arasında delege seçimleri yapılacak.

CHP Selçuk İlçe Başkanı İbrahim Adıgüzel, gazetecilere yaptığı açıklamada, Gökçealan ve Belevi beldesine sandık bulunduklarını, diğer köylerin ise parti merkezinde kurulacak sandıkta oy kullanacağını söyledi.

Parti içi demokrasiyi işleterek diğer parti ve kurumlara örnek olduklarını dile getiren Adıgüzel, "Tüm partililerimizi bir önceki delege seçimlerinde olduğu gibi duyarlı olmaya, parti içi demokrasiyi işletmeye davet ediyorum" dedi.

Adıgüzel, delege adayı olmak isteyen partililerin fotoğraflarıyla 19 Ocak Perşembe günü saat 17.00'ye kadar ilçe başkanlığına müracaat etmeleri gerektiğini söyledi.

- İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP Selçuk İlçe Örgütünde Delege Seçimleri Yapılacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu