CHP Selçuk Kadın Kolları Halk Evlerinin 80. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı - Son Dakika

CHP Selçuk Kadın Kolları Halk Evlerinin 80. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı

17.02.2012 16:20
CHP Selçuk Kadın Kolları Halk Evlerinin 80. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı, System.String[]

CHP Selçuk Kadın Kolları, Halk Evlerinin 80.kuruluş yıl dönümünü kutladı.

CHP Selçuk Kadın Kolları, Halk Evlerinin 80. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Parti binasında düzenlenen etkinliğe, CHP Selçuk İlçe Başkanı İbrahim Adıgüzel, İlçe Sekreteri Mustafa Ürkmez, Kadın Kolları Başkanı Nuriye Çiğdem ve partililer katıldı.

Nuriye Çiğdem, yaptığı konuşmada, halk evlerinin Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından 19 Şubat 1932 yılında kurulduğunu ve eğitim açısından büyük önem taşıdığını belirtti.

Şiirlerin okunduğu etkinlikte, Hüseyin-Gülfem Gül çifti türkü söyledi.

- İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel CHP Selçuk Kadın Kolları Halk Evlerinin 80. Kuruluş Yıl Dönümünü Kutladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sokak ortasında öldürülen Hazal'ın son mesajları ortaya çıktı: Silahla gelip beni bir yere kilitledi Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Dolar 7,82 ile son iki haftanın en düşük seviyesini gördü Son Dakika! Buğday, arpa ve mısır ithalatında gümrük vergisi 1 Ocak'a kadar sıfırlandı Yasaklı saatlerde alkol satana 320 bin liraya kadar ceza kesilecek 13 yaşındaki oğlu öldürülen anne: Bıçak görmeye dayanamıyorum Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin