Son Dakika Haberleri: CHP'ye Helikopter Konusunda Bilgim Yok

CHP'ye Helikopter Konusunda Bilgim Yok

7 yıl önce

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tahsis edilecek helikopterle ilgili konuştu.

CHP'ye Helikopter Konusunda Bilgim Yok, System.String[]
Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Uludere'ye gitmesi için tahsis edilecek helikopter konusunda bilgisi olmadığını söyledi.

İncelemelerde bulunmak üzere Van'a gelen Atalay'ı, Van Ferit Melen Havaalanı'nda Vali Münir Karaloğlu karşıladı. Burada basın mensuplarının sorularını cevaplayan Atalay, yeni yılın ilk günü Van'da olmak istediğini söyledi. Atalay, yeni yılın mutlu, huzurlu olmasını diledi. Van'da konteynerlerde incelemelerde bulunacağını anlatan Atalay, bazı yeni bilgileri de basın mensupları aracılığıyla kamuoyuyla paylaşacaklarını ifade etti.

CHP heyetinin kaza geçirdiği ve helikopter tahsisi konusunda hükümetin devreye girerek bunu engellediği iddialarına ilişkin bir soruya Atalay, helikopter konusunda bir bilgisinin bulunmadığını ve bunu yeni duyduğunu kaydetti.

Kazadan dolayı CHP'ye geçmiş olsun dileklerini ileten Atalay, daha sonra konteynerlerin bulunduğu yere gitti. Atalay, burada vatandaşlara konteyner vererek yeniden geçmiş olsun dileklerini iletti. Atalay'ın bugün bir basın toplantısı düzenleyerek depremden sonraki gelişmeler hakkında bilgi vermesi bekleniyor.Kaşıkçı'nın Cesedi, Konsolosluktan Halıya Sarılıp Çıkartılmış Polis, Kendilerine "Korkak" Diyen HDP'li Vekille Kameralar Önünde Atıştı

AK Parti'nin Genç Milletvekili Rümeysa Kadak, Kaç Yaşında Emekli Olacağını Duyurdu