CHP'ye Helikopter Konusunda Bilgim Yok - Son Dakika

CHP'ye Helikopter Konusunda Bilgim Yok

01.01.2012 13:38
CHP'ye Helikopter Konusunda Bilgim Yok, System.String[]

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tahsis edilecek helikopterle ilgili konuştu.

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Uludere'ye gitmesi için tahsis edilecek helikopter konusunda bilgisi olmadığını söyledi.

İncelemelerde bulunmak üzere Van'a gelen Atalay'ı, Van Ferit Melen Havaalanı'nda Vali Münir Karaloğlu karşıladı. Burada basın mensuplarının sorularını cevaplayan Atalay, yeni yılın ilk günü Van'da olmak istediğini söyledi. Atalay, yeni yılın mutlu, huzurlu olmasını diledi. Van'da konteynerlerde incelemelerde bulunacağını anlatan Atalay, bazı yeni bilgileri de basın mensupları aracılığıyla kamuoyuyla paylaşacaklarını ifade etti.

CHP heyetinin kaza geçirdiği ve helikopter tahsisi konusunda hükümetin devreye girerek bunu engellediği iddialarına ilişkin bir soruya Atalay, helikopter konusunda bir bilgisinin bulunmadığını ve bunu yeni duyduğunu kaydetti.

Kazadan dolayı CHP'ye geçmiş olsun dileklerini ileten Atalay, daha sonra konteynerlerin bulunduğu yere gitti. Atalay, burada vatandaşlara konteyner vererek yeniden geçmiş olsun dileklerini iletti. Atalay'ın bugün bir basın toplantısı düzenleyerek depremden sonraki gelişmeler hakkında bilgi vermesi bekleniyor.

CHP'ye Helikopter Konusunda Bilgim Yok

- Kaynak: CHA

Son Dakika Politika CHP'ye Helikopter Konusunda Bilgim Yok - Son Dakika


Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti