Son Dakika Haberleri: Açıklama Yapan CHP Heyeti ile Vatandaşlar Arasında Tartışma Çıktı

Açıklama Yapan CHP Heyeti ile Vatandaşlar Arasında Tartışma Çıktı

2 ay önce

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik Ve Spor Komisyonu Üyesi CHP milletvekilleri ile Keçiören'de İbrahim Akoğlu İlköğretim Okulu önünde 2019 yılı eğitim bütçesine ilişkin yapılan açıklama sırasında CHP heyeti ile vatandaşlar arasında tartışma çıktı.

CHP heyeti, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik Ve Spor Komisyonu Üyesi CHP milletvekilleri ile Keçiören'de İbrahim Akoğlu İlköğretim Okulu önünde 2019 yılı eğitim bütçesine ilişkin açıklamada bulundu. Yapılan açıklamalara tepki gösteren vatandaşlar ile CHP heyeti arasında tartışma çıktı.

"OKUL, SİYASET YERİ DEĞİL"

Bu arada açıklama sırasında CHP'li heyet ile vatandaşlar arasında tartışma çıktı. Çocuklarını okula getiren bir grup veli, CHP'lilerin açıklamasına tepki gösterdi.

CHP heyetinin açıklaması sırasında çocuğunu okula getiren bir vatandaş, milletvekillerine seslenerek, "Burası siyaset yeri değil. Siyaset yeri başka yer. Siyaseti gidin, başka yerde yapın." dedi.

TARTIŞMA BÜYÜDÜ

Vatandaşlar okul önünde siyasi açıklama yapılmasını eleştirdi. CHP heyeti ile vatandaşlar arasında tartışma çıktı. Çevrede bulunan vatandaşların araya girmesi ile iki taraf da sakinleşti ve kalabalık dağıldı.
Üç Çocuk Oyun İçin Girdikleri Derin Dondurucuda Havasızlıktan Öldü Usta Sanatçı Müşerref Akay, Katıldığı Programda Hangi Siyasi Partiyi Desteklediğini Açıkladı

Son Dakika! Galatasaray, Ozan Kabak'ı 12 Milyon Euroya Stuttgart'a Sattı