Christoph Daum'dan Türkiye ve Max Kruse açıklaması - Son Dakika

Christoph Daum'dan Türkiye ve Max Kruse açıklaması

12.10.2019 17:21
Christoph Daum'dan Türkiye ve Max Kruse açıklaması, System.String[]

Spor Arena Dış Haberler | Türkiye'de Fenerbahçe, Beşiktaş ve Bursaspor'u çalıştıran Alman teknik direktör Christoph Daum, Türkiye hakkında konuştu.

Spor Arena Dış Haberler | Türkiye'de Fenerbahçe, Beşiktaş ve Bursaspor'u çalıştıran Alman teknik direktör Christoph Daum, Türkiye hakkında konuştu.

Almanya'nın Bild gazetesine röportaj veren Daum, Fenerbahçe'nin Alman yıldızı Kruse hakkında görüşlerini paylaşı.

"BAKIN SİZDEN BİRİSİYİM DİYOR"

Daum, Alman futbolcu hakkında "Kruse, bir teknik direktörün isteyeceği tarz bir oyuncu. Doğru bir karakteri var ve takımı için her şeyi yapar. İki hafta önce Türkiye Milli marşını okudu. Bunu yaparak taraftarlara 'Bakın, ben de sizden birisiyim' mesajı verdi. Milli marşı okuması çok önemliydi. Ayrıca Türkiye'yi benimsediğini gösterir. Bir yabancı oyuncu, böyle bir şey yapıyorsa sizden biriyim mesajı veriyor demektir." diye konuştu.

"TÜRKİYE'DE SABIR YOK"

Türkiye'deki teknik direktörlerin durumu hakkında da konuşan tecrübeli teknik adam, "Türkiye'de teknik direktörlere sabır gösterilmez. Onlardan hemen bir şey bekliyorlar. Anında takımı uçuracaklarını düşünüyorlar. Sabır göstermeyip kısa sürede gönderiyorlar. O yüzden Türkiye'de genç futbolcuları oynatmak teknik direktörler için çok zor oluyor." dedi.

Christoph Daum'dan Türkiye ve Max Kruse açıklaması

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Christoph Daum'dan Türkiye ve Max Kruse açıklaması - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak çıkarılan kadın, hayatını kaybetti Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti