Son Dakika Haberleri: Chuck Palahniuk, Yeni 'Fight Club'ı Duyurdu

Chuck Palahniuk, Yeni 'Fight Club'ı Duyurdu

6 yıl önce

Chuck Palahniuk, Dövüş Kulübü hayranlarına müjdeyi verdi. Fight Club'ın devamı çizgi roman halinde 2015'te gelecek.

Chuck Palahniuk, Yeni 'Fight Club'ı Duyurdu, System.String[]
Emre Çetinkaya - - Chuck Palahniuk'un 1996 yılında yazdığı ve 1999 yılında David Fincher tarafından aynı isimle sinemaya da uyarlanan 'Fight Club" yayınlandığı yıllarda bir efsane haline gelmişti. Hala da efsaneler arasında sayılan Fight Club'ın yazarı Chuck Palahniuk, kült romanının devamını bir çizgi roman olarak yazacağını duyurdu.

ABD'de her yıl düzenlenen Comic Con fuarına katılan ve bu müjdeli haberi burada veren Palahniuk, yeni yayınlanacak kitabın bir çizgi roman serisi halinde yayınlayacaklarını söylerken, hikayenin ise olayların 10 yıl sonrasından devam edeceğini belirtti. Bunun yanında bu yeni kitabın ise 2015 yılında yayınlanacağı söyleniyor.

Şimdi bile birçok kişinin koleksiyonunda yer alan bu kült romanın filmindeki karakterleri Tyler, Jack ve Marla'nın fotoğraflarını hala birçok internet sitesinde görmek mümkün. Bakalım Fight Club hayranları yeni kitaptan beklediklerini alabilecekler mi?

Emre Çetinkaya - Teknokulis : http://www.teknokulis.comCumhurbaşkanı Erdoğan, SP Lideri Temel Karamollaoğlu'nun Torununun Düğününde Şahitlik Yaptı Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'yi Şehit Eden Polis Memurunun İlk İfadesi Ortaya Çıktı

KOSGEB'ten Siirt'e Yatırım Yapan Girişimcilere 50 Bin TL'ye Kadar Hibe Verilecek