Son Dakika Haberleri: Çiçeği Burnunda Evliler Öykü Karayel ve Can Bonomo Balayında Aşka Geldi

Çiçeği Burnunda Evliler Öykü Karayel ve Can Bonomo Balayında Aşka Geldi

4 ay önce

Can Bonomo ile Öylü Karayel, Çeşme'de ünlü isimlerin katıldığı bir düğün yaptı. Düğünden sonra balayına çıkan çift, plajda birbirini öpmeye doyamadı.

Can Bonomo, Öykü Karayel ile Çarşamba akşamı aile arasında gerçekleşen sade bir törenle evlenmişti. Çift, Çeşme'de yakın arkadaşlarının katıldığı bir düğün daha yaptı. Düğün sonrası soluğu sahilde alan çift, birbirini öpmeye doyamadı.

PLAJDA SAMİMİ HALLER

Düğün sonrası balayı yapan çift, denize girdikten sonra birlikte güneşlendi. Çiçeği burnunda aşıklar, plajda öpmelere doyamadı.

ÜNLÜLER AKIN ETTİ

Çiftin düğün törenine Sertab Erener, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Alper Kul, Aylin Kontente, Sarp Apak, Erdem Yener, Derya Karadaş, Öner Erkan, Sarp Apak, Barış Arduç, Gupse Özay, İrem Sak, Serkan Keskin, Fatma Turgut, Rıza Kocaoğlu, Cengiz Erdem, Deniz Erdem, Deniz Seki gibi ünlü isimler katıldı.

"BUNDAN SONRA SÖZ KARIMIN"

Temsili nikAhı kılan Sarp Apak'ın mikrofon uzattığı Can Bonomo, "Bundan sonra son söz karımın'' diyerek sevgisini ve mutluluğunu dile getirdi.

Öykü Karayel ve Can Bonomo Çifti Nikahtan Sonra Soluğu Gece Hayatında Aldı

Öykü Karayel, Nikahında İkiz Kardeşinin Tasarladığı Resimli Gelinliği Giydi

Can Bonomo ile Öykü Karayel Dünyaevine Girdi!


YORUMLAR


Manavda Kasiyerlik Yapan Kadın, 9 Yıl Boyunca Her Gün Kasadan Para Çalmış Manken Marisa Papen'in, Ayasofya'da Soyunduğu Ortaya Çıktı!

Kaşıkçı'nın Ölüm Emri, Skype Üzerinden Verildi: Bu Köpeğin Kafasını Bana Getirin