Çift Havuzlu Villada 1,5 Milyon Liralık Puro Yakalandı - Son Dakika

Çift Havuzlu Villada 1,5 Milyon Liralık Puro Yakalandı

19.05.2016 14:40
Çift Havuzlu Villada 1,5 Milyon Liralık Puro Yakalandı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri gelen bir ihbarı değerlendirerek çalışma başlattı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri gelen bir ihbarı değerlendirerek çalışma başlattı. Polis, yurtdışından kaçak yollarla getirilen puroların Fatih Tahtakale Mahallesi'nde bir iş yerinde satıldığını tespit etti. Ekipler yaptığı fiziki ve teknik takiple işyeri sahibi Ramazan Ö.'yü bir süre izleyerek, Büyükçekmece'de yapımı devam eden çift havuzlu lüks villada yaşadığını belirledi.

GARAJ PURO DEPOSU ÇIKTI

Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Büyükçekmece'deki villaya ve Fatih Tahtakale Mahallesi'ndeki işyerine eş zamanlı operasyon düzenledi. Ekipler, şüpheli Ramazan Ö.'yü iş yerinde gözaltına aldı. Polis ekipleri yaptığı operasyonda villaya garaj olarak yapılan odanın nem ölçer cihazlarla özel olarak hazırlanıp depo olarak kullanıldığını ortaya çıkardı. Şüpheli Ramazan Ö.'nün emniyetteki işlemleri devam ediyor.

PİYASA DEĞERİ 1.5 MİLYON LİRA

Polis ekipleri yaptığı aramalara yabancı markalara ait 31 bin puro ele geçirdi. Yapılan ilk belirlemelere göre, puroların piyasa değerinin 1 buçuk milyon lira olduğu öğrenildi.

2 HAVUZLU VİLLAYA OPERASYON POLİS KAMERASINDA

Kaçakçılıkla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin Büyükçekmece'deki yapımı devam çift havuzlu lüks villaya yaptığı operasyon polis kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Polis ekiplerinin çilingir yardımıyla lüks villaya girmeleriyle başlayan görüntülerde ekiplerin arama yapmaları görüldü. Villanın garaj olarak yapılan odasında binlerce puronun bulunması görüntülendi. Polis ekipleri daha sonra odada bulunan puroları polis minibüsüne taşımasıyla son buldu.

- İstanbul

Çift Havuzlu Villada 1,5 Milyon Liralık Puro Yakalandı
Çift Havuzlu Villada 1,5 Milyon Liralık Puro Yakalandı
Çift Havuzlu Villada 1,5 Milyon Liralık Puro Yakalandı

YORUMLAR
500
Büyükçekmece'de cinayet gibi kaza kamerada Büyükçekmece'de cinayet gibi kaza kamerada Çöp atmak için dışarı çıkan 2 çocuk annesi kadın, 189 promil alkollü sürücünün çarpması sonucu hayatını kaybetti Çöp atmak için dışarı çıkan 2 çocuk annesi kadın, 189 promil alkollü sürücünün çarpması sonucu hayatını kaybetti Musiki Derneği'nin konseri yoğun ilgi gördü Musiki Derneği'nin konseri yoğun ilgi gördü
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Çift Havuzlu Villada 1,5 Milyon Liralık Puro Yakalandı - Son Dakika


Advertisement