Çiftçiler Sertifikalarına Kavuştu - Son Dakika

Çiftçiler Sertifikalarına Kavuştu

26.03.2018 18:43
Çiftçiler Sertifikalarına Kavuştu, System.String[]

Kırklareli İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Kırklareli Halk Eğitim ve ASO Müdürlüğü ortaklığında düzenlenen ’Süt Sığırı Yetiştiriciliği Eğitimi’ tamamlandı.

Kırklareli İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Kırklareli Halk Eğitim ve ASO Müdürlüğü ortaklığında düzenlenen 'Süt Sığırı Yetiştiriciliği Eğitimi' tamamlandı.

Süt Sığırı Yetiştiriciliği Eğitimini tamamlayan çiftçilere Eğitim Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü Personeli Veteriner Hekim Mehmet Bulduk tarafından eğitim verildi.

23 çiftçiye sertifika dağıtım töreninde İl Müdürü Ümit Ortan, İl Müdür Yardımcısı Süleyman Diril ve Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Evren Gülpınar tarafından kursu başarıyla tamamlayan çiftçilere sertifikaları verildi. - KIRKLARELİ

Çiftçiler Sertifikalarına Kavuştu
Çiftçiler Sertifikalarına Kavuştu
Çiftçiler Sertifikalarına Kavuştu

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Çiftçiler Sertifikalarına Kavuştu - Son Dakika


Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Suluk reklamı yapan Duygu Özaslan dalga konusu oldu: Bittikçe doldurabiliyorum Akkuyu Nükleer Santrali inşaatındaki planlı patlamada evler ve seralar zarar gördü Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor ABD'den Hindistan'a S-400 tehdidi: Türkiye'ye benzer yaptırımları uygularız FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün babası, örgüte yardım suçundan hapis cezası aldı Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi