Çiftçilere Kara Leke Hastalığı Semineri - Son Dakika

Çiftçilere Kara Leke Hastalığı Semineri

18.01.2012 17:00
Çiftçilere Kara Leke Hastalığı Semineri, System.String[]

Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından çiftçilere yönelik "Elma'daki kara leke hastalığı" konulu seminer düzenledi.

Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından çiftçilere yönelik "Elma'daki kara leke hastalığı" konulu seminer düzenledi.

Çiftçi Eğitim Merkezi'nde düzenlenen seminerde, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Zekeriya Akman, Ziraat Fakültesinde gerçekleştirilecek bitki ve toprak analizleri, bitki hastalık ve zararlılarının teşhis ve tedavisi, proje ve üretim danışmanlıkları ve diğer hizmetlerle ilgili faaliyetler hakkında bilgi verdi.

Prof. Dr. Akman, kamu ya da tüzel kişiliklerden posta ya da bizzat elden teslim yoluyla getirilecek örneklerde tercih paketlerine göre analizler yapılacağını ifade ederek, moleküler analizler konusunda da hizmet verileceğini ve bu konuda DNA izolasyonu, analizlerinin yapılacağını söyledi.

- ISPARTA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Çiftçilere Kara Leke Hastalığı Semineri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık çalışanı istedi, Bakan Koca tüm 112 personeline aşure gönderdi Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama