Son Dakika Haberleri: Sırra Kadem Basan Çiftlik Bank'ın Sahibi, Kripto Para Çiftliği de Kurmuş

Sırra Kadem Basan Çiftlik Bank'ın Sahibi, Kripto Para Çiftliği de Kurmuş

10 gün önce

Çiftlik Bank'ın kayıplara karışan CEO'su Mehmet Aydın'ın üyelere gönderdiği videoyla şirketin 2 ay önce kripto para üretim çiftliği de kurduğu ortaya çıktı.

Kısa sürede on binlerce kişiden yüz milyonlarca lira toplayan Çiftlik Bank'ın sahipleri sırra kadem bastı. Şirketin sahiplerinden Mehmet Aydın'ın bir süre önce üyelere sosyal medya üzerinden gönderdiği videoda kripto para üretim çiftliği de kurdukları görülüyor.

"BITCOIN BATSA BİLE ÇİFTLİK BANK DEVAM EDER"

O videoda kripto para çiftliğini tanıtan Aydın, üyelere "Bitcoin batsa bile Çiftlik Bank yine hayatına devam eder" diyerek sesleniyor.

VİDEODA KRİPTO PARA TESİSİNİ TANITIYOR

Kripto para üretikleri tesisi tanıtan Mehmet Aydın, "Aynı anda bin tane cihaz çalıştığı için çok sıcak hava oluyor. Bu sıcak havayı makinelerin daha iyi performans verebilmesi için dışarı atmamız gerekiyor" diyerek kurdukları sistemi anlatıyor.

Aydın tesisin nerede olduğunu ise açıklamıyor.

Çiftlik Bank Balonu Patladı! Ofisler Boşaltıldı, CEO'ya Ulaşılamıyor

Çiftlik Bank Mağdurları, Kamyonlarla Tesisi Bastı
Sertab Erener Konserini İzleyen İrem Derici: Memleketi Terk Etmeliyiz Otobüs Tacizcisinin Yüzsüz Savunması: Sakinleştirmek İçin Tokat Attım

Türk Modelden Milli Duruş! Yunanistan'dan Gelen Teklifi Reddetti MHP'nin Yeni Başkanlık Divanı'ndaki Tek Kadın Üye Deniz Depboylu Oldu