Son Dakika Haberleri: 511 Milyon Dolandırıp Uruguay'a Kaçmıştı! İşte Tosun'un Başkent Montevideo'daki Villası

511 Milyon Dolandırıp Uruguay'a Kaçmıştı! İşte Tosun'un Başkent Montevideo'daki Villası

2 ay önce

Binlerce kişiyi dolandırıp Uruguay'a kaçan Çiftlik Bank CEO'sunun Uruguay'da oturduğu ev ortaya çıktı. Başkent Montevideo'daki iki katlı ve bahçeli villanın özel girişi ve otoparkı bulunuyor.

 Uruguay'ın başkenti Montevideo'daki iki katlı ve bahçeli villada oturan Aydın'ın evinde otopark da bulunuyor.

İKİ KATLI BAHÇELİ EVDE OTURUYOR

 Çiftlik Bank'ın sahibi olarak Türkiye'nin konuştuğu isim Mehmet Aydın'ın Uruguay'da yaşadığı evin görüntüsüne ulaşıldı. Başkent Montevideo'daki iki katlı ve bahçeli rezidansın özel girişi ve otoparkı da var. Montevideo ülkenin en turistik ve en popüler şehri olarak biliniyor.

PARALARI AKRABALARININ HESAPLARINA YATIRDI

Yüksek kâr payı vaadi ile 77 bin 843 kişiden 511.7 milyon TL toplayan Çiftlik Bank'ın sahibi Mehmet Aydın'ın topladığı paranın 113.4 milyon lirası ise Aydın'ın Kıbrıs'taki şirketi ile eşi ve yakınlarının hesaplarına aktarıldı.

URUGUAY'DA OLDUĞUNU AÇIKLAMIŞTI

 Ümraniye'deki şirket merkezinin boşaltıldığının ortaya çıkması ile hemen herkesin izini sürdüğü Mehmet Aydın'ın Uruguay'da yaşadığı yere ilişkin ayrıntılar, bir yıl önce avukatına verdiği vekâletname ile ortaya çıktı.
Erdoğan Görüşmesi Sonrası Arınç'tan İlk Yorum: AK Parti'ye Zarar Verecek Girişimlerde Olamam Son Dakika! Kılıçdaroğlu Tüm Programını İptal Etti, Yarın Akşener'le Görüşecek

Son Dakika! Kritik Görüşme Öncesi Gül ve Karamollaoğlu Birlikte Törene Katıldı