Çiftlikköy'de Motivasyon Semineri - Son Dakika

Çiftlikköy'de Motivasyon Semineri

23.03.2018 19:02
Çiftlikköy'de Motivasyon Semineri, System.String[]

AK Parti Çiftlikköy İlçe Kadın Kolları'nın düzenlediği organizasyonda analiz uzmanı Taner Akkuş tarafından moral ve motivasyon semineri verildi.

AK Parti Çiftlikköy İlçe Kadın Kolları'nın düzenlediği organizasyonda analiz uzmanı Taner Akkuş tarafından moral ve motivasyon semineri verildi.

Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleşen etkinliğe, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve eşi Nursel Silpagar, AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Feridun Ünlü ve AK Parti Çiftlikköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek İsra Yalçın'ın yanı sıra partililer katıldı.

AK Parti Yalova Çiftlikköy Kadın Kolları Başkanı Dilek İsra Yalçın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 2019 seçimlerine en iyi şekilde hazırlanmak istediklerini belirterek, "Çalışmalarımızı daha doğru yönetebilmek adına nefes molası verdik diyebiliriz. Öfkemizle yüzleştiğimiz, beynimizi yenilediğimiz ve nefesimizi doğru kullandığımız takdirde daha başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz. Konumuz her ne kadarda doğru moral molası olmuşsa da Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan için başlattığımız ve oldukça duygulu anlar yaşadığımız dua kervanını da önemsiyoruz." diye konuştu.

Etkinlik, Başkan Yalçın'ın analiz uzmanı Akkuş'a plaket takdim etmesiyle son buldu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çiftlikköy'de Motivasyon Semineri - Son Dakika


Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici