Çiftlikköy'de Motivasyon Semineri - Son Dakika

Çiftlikköy'de Motivasyon Semineri

15.05.2018 15:48
Çiftlikköy'de Motivasyon Semineri, System.String[]

Çiftlikköy Belediyesi ve AK Parti Çiftlikköy İlçe Kadın Kollarınca analiz uzmanı Taner Akkuş tarafından moral ve motivasyon semineri verildi.

Çiftlikköy Belediyesi ve AK Parti Çiftlikköy İlçe Kadın Kollarınca analiz uzmanı Taner Akkuş tarafından moral ve motivasyon semineri verildi.

Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Feridun Ünlü, AK Parti Çiftlikköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek İsra Yalçın'ın yanı sıra partililer ve vatandaşlar katıldı.

Akkuş'un "Moral Molası" adını verdiği seminerde, toplumun ruh sağlığı, kadına şiddet, aile içi sorunlar, boşanma vakaları, çocuk istismarıyla çeşitli toplumsal meselelere duyarlılık adına motivasyon amaçlı bilgiler verildi.

Etkinlik, analiz uzmanı Akkuş'a plaket takdim etmesiyle son buldu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çiftlikköy'de Motivasyon Semineri - Son Dakika


Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici