Çiftlikköy ve Gaziosmanpaşa arasında "kardeş belediye" görüşmesi - Son Dakika

Çiftlikköy ve Gaziosmanpaşa arasında "kardeş belediye" görüşmesi

10.07.2020 17:53
Çiftlikköy ve Gaziosmanpaşa arasında

Çiftlikköy ile İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi arasında "Kardeş belediye" protokolü için ön görüşme yapıldı.

Çiftlikköy ile İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi arasında "Kardeş belediye" protokolü için ön görüşme yapıldı.

Çiftlikköy sahilindeki Engelsiz Kafede düzenlenen görüşmeye Kaymakam Ömer Bilgin, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta katıldı.

Silpagar, Gaziosmanpaşa Belediyesi ile kardeş belediye olmanın Çiftlikköy için çok güzel gelişmeler sağlayacağını ifade etti.

Silpagar, "Ortak projelere imza atıp odak ve sosyal belediyecilik anlamında birlikteliğimiz ile daha güçlü belediyeciliği vatandaşlarımıza yansıtacağız. Bu anlamda kardeş belediyeciliğin temellerini inşallah hep birlikte atacağız." diye konuştu.

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Usta ise Çiftlikköy'ün bir sahil kenti olduğunu belirterek, şöyle konuştu:

"Başkanımız AK Parti belediyeciliğini en güzel şekilde ilçeye yansıtmış. Ufku açık ve gönlünde vatandaş aşkı olan Başkan Ali Murat Silpagar'ı gerçekleştirdiği hizmetlerden ötürü tebrik ediyorum. Bizler Gaziosmanpaşa Belediyesi olarak Çiftlikköy Belediyesi ile kardeş belediye olmanın mutluluğunu yaşayacağız. Çiftlikköy Belediyesinin her türlü projesinde yanında olmaya gayret göstereceğiz."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Çiftlikköy ve Gaziosmanpaşa arasında 'kardeş belediye' görüşmesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı