Çığ Altında Kalan Prens, Hayati Tehlikeyi Atlatamadı - Son Dakika

Çığ Altında Kalan Prens, Hayati Tehlikeyi Atlatamadı

18.02.2012 14:11
Çığ Altında Kalan Prens, Hayati Tehlikeyi Atlatamadı, System.String[]

Avusturya'nın Lech am Arlberg bölgesinde kayak merkezinde düşen çığın altında kalan Hollanda Kraliçesi Beatrix'in ortanca oğlu 43 yaşındaki Prens Johan Friso, hayati tehlikeyi atlatamadı.

Avusturya'nın Lech am Arlberg bölgesinde kayak merkezinde düşen çığın altında kaldıktan sonra karların arasından yaralı çıkarılan Hollanda Kraliçesi Beatrix'in ortanca oğlu 43 yaşındaki Prens Johan Friso, hayati tehlikeyi atlatamadı.

Pro 7 TV, Devlet Enformasyon Dairesi'nin (RVD) İnnsbruck kentindeki bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde kalan prensin henüz hayati tehlikeyi atlatamadığını bildirdi. Mabel Wisse Smit isimli kadınla evlenebilmek için 2004 yılında taht hakkından feragat eden prens Frizo bazı aile büyükleri ile Avusturya'da tatil yaparken çığ altında kaldığı belirtildi. Prensin yanında Kraliçe Beatrix ile Prens Friso'nun eşi Prenses Mabel Wisse Smit'in de hastanede bulunduğu, doktorların prensin durumunu dikkatle izlediği belirtildi. Prens Friso'nun kardeşleri veliaht Prens Willem Alexander ile Constantijn'in de aileleriyle birlikte Hollanda'dan devlet uçağıyla Avusturya'ya gittikleri bildirildi.

Çığ Altında Kalan Prens, Hayati Tehlikeyi Atlatamadı
Çığ Altında Kalan Prens, Hayati Tehlikeyi Atlatamadı
Çığ Altında Kalan Prens, Hayati Tehlikeyi Atlatamadı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Çığ Altında Kalan Prens, Hayati Tehlikeyi Atlatamadı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan Charlie Hebdo dergisi yetkilileri hakkında resen soruşturma Turizm sektöründen istifa edip Manisa'ya yerleşen girişimci hem kendi hem de köylünün hayatını değiştirdi İlçenin girişindeki nüfus kısmı boş tabelayı görenler şaşkınlığını gizleyemiyor Evli kadına attığı çıplak fotoğrafları ifşa olan Cem Özer, eşiyle el ele görüntülendi Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan 'İstanbul' uyarısı: Çok acil kademeli mesaiye geçilmeli