Son Dakika Haberleri: Çiğdem Karavit, Fashion Film Festivali Kapsamında 40 Ülkede Gösterimde !

Çiğdem Karavit, Fashion Film Festivali Kapsamında 40 Ülkede Gösterimde !

5 ay önce

Bee' PR Branding tasarımcılarından olan Çiğdem Karavit'in ; 40 ülkede gösterim hakkı kazanan 'The Faded Age' adlı festival filmi izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü.

Çiğdem Karavit, Fashion Film Festivali Kapsamında 40 Ülkede Gösterimde !, System.String[]

İlk kez Zorlu PSM'de 11 Kasım Cumartesi gösterime giren, Fashion Film Fest'' organizasyonu ile izleyici ile buluşan filmin yönetmen koltuğunda daha önce de klip, dizi, reklam ve moda filmleri ile yakından tanıdığımız İlay Alpgiray oturmakta.

Çiğdem Karavit kariyerine Londra'da başlamıştır. Stefano , İpekyol Twist ,Mondo Bazaar gibi birçok firmanın tasarım danışmanlığını yapmıştır. İnternational LaSalle Academy'de moda eğitmeni olarak görev almıştır. The Faded Age filminde, Ressam Gültekin Serbest'in İstanbul tablolarının yansımasını gördüğümüz koleksiyonu yer almaktadır.

 Nişantaşı'nda yer alan Fashion PR & Productıon firması Bee' PR Branding 'de Çiğdem Karavit'in tüm koleksiyonu stil danışmanları, yapımcı & yönetmenler tarafından incelenmekte, Gizem Yavuz ve ekibinin danışmanlığında medya sektörü ile buluşturulmaktadır.
Yeni Anket Yayınlandı! AK Parti-MHP İttifakı Yüzde 50'yi Rahat Geçiyor Sosyal Medyadan Müstehcen Görüntülerini Yayınlayan Taha Özer, Gözaltına Alındı

Avlu Dizisi Oyuncusu Nil Makaracı İsyan Etti: Lezbiyen Olduğum İçin Kadrodan Çıkarıldım