Cihan, Yeni Yıla 4 Dilli Siteyle Başladı - Son Dakika

Cihan, Yeni Yıla 4 Dilli Siteyle Başladı

02.01.2012 10:08
Cihan, Yeni Yıla 4 Dilli Siteyle Başladı, System.String[]

Cihan haber Ajansı, dört dilde yaptığı yayınlarını tek çatı altında topladı, haber video ve fotoğrafa erişimi daha kolay hale getirdi.http.//www.cihan.com.tr adresine girenler, Arapça, İngilizce, Rusça linklerini kullanarak Cihan'ın yabancı dildeki yayınlarına kolayca ulaşabiliyor.

Cihan haber Ajansı, dört dilde yaptığı yayınlarını tek çatı altında topladı, haber video ve fotoğrafa erişimi daha kolay hale getirdi.

http://www.cihan.com.tr adresine girenler, Arapça, İngilizce, Rusça linklerini kullanarak Cihan'ın yabancı dildeki yayınlarına kolayca ulaşabiliyor. İngilizce sitede video, fotoğraf ve haber; Rusça ve Arapça sitelerde ise haber metni ve fotoğraf yayını yapılıyor. Cihan'ın yabancı dildeki yayınlarına abone olanlar, fotoğraf ve videoları bilgisayarlarına indirebiliyor, arşivde arama yapabiliyor. Abone olmayanlar, manşet haberlerin muhtevasını okuyabiliyor, videoların küçük boyutlu halini izleyebiliyor, fotoğrafları ücretsiz takip edebiliyor.

Cihan, İngilizce yayınları için facebook ve twitter sayfası da oluşturdu. http://www.facebook.com/Cihannews ve https://twitter.com/cihan_news adreslerine girenler Cihan'ın İngilizce yayınlarını sosyal paylaşım siteleri üzerinden ulaşabiliyor. http://www.facebook.com/cihannhaber ve https://twitter.com/cihan_haber adreslerini kullananlar ise Cihan'ın Türkçe yayınlarını görebiliyor.

Cihan'ın Türkçe sitesinden web video ve TV videoalara kolayca ulaşılabiliyor. Aboneler, TV video ve web videoaları bir tıkla bilgisayarına indirebiliyor. Cihan'ın yeni sitesinden Cihan TV Network, Cihan Yapım, Cihan Dergi de takip edilebiliyor.

Cihan, hizmetlerine cep telefonu ile ulaşmak isteyenleri ihmal etmedi. Android kullanıcıları, https://market.android.com/details'id=com.cihan.activity adresinden, iPhone kullanıcıları ise http://itunes.apple.com/us/app/cihan/id438050157'mt=8&ls=1 adresinden Cihan uygulamalarını ücretsiz olarak indirebiliyor.

Cihan Haber Ajansı Genel Müdürü Abdülhamit Bilici, sosyal paylaşım siteleri ve çok dilli yayına önem verdiklerini, bu konudaki atılımlarının devam edeceğini söyledi.

Cihan, Yeni Yıla 4 Dilli Siteyle Başladı

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Cihan, Yeni Yıla 4 Dilli Siteyle Başladı - Son Dakika


Son Dakika

Boşanan çiftin dedikodular üzerine yaptırdığı test herkesi şaşırttı! Bir baba iki DNA Esnaftan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 6 maddelik öneri paketi Suudi Arabistan Krallığı'nın tespihlerini İznikli usta üretiyor Böyle sapkınlık yok! Evlerine güvenlik kamerası taktığı kadınların cinsel ilişki görüntülerini izledi Canını hiçe sayan adam güvercinlerin hayatını kurtardı 1 metre karın 1 haftada geçit verdiği yolda, duygulandıran buluşma Amasya'da yüzde 50'lik içme suyu indirimine sevinen muhtarlar pankart astı Araç muayenede yeni düzenleme: Ağır hasarlı araçlar bir ay içinde herhangi bir istasyonda tekrar muayeneye girebilecek