Son Dakika Haberleri: Arkadaşlık isteğini reddeden kadını bıçaklayıp, intihara kalkıştı

Arkadaşlık isteğini reddeden kadını bıçaklayıp, intihara kalkıştı

2 ay önce

Bursa'da arkadaşlık teklifini reddeden kadını bıçaklayan cani, sonra aynı bıçağı karnına saplayarak intihar girişiminde bulundu. Kanlar içinde kalan ikilinin sağlık durumunun ağır olduğu belirtildi.

Bursa'da Zahit Y. isimli şahıs önce arkadaşlık teklifini reddeden Hülya N.'yi, sonra da kendini bıçaklayarak yaraladı.Ağır yaralanan Hülya N. ve Zahit Y. hastanede tedavi altına alındı.

Olay, saat 11.30 sıralarında Yıldırım ilçesi Hacıseyfettin Mahallesi'ndeki tuhafiye dükkanında meydana geldi. İddiaya göre, Zahit Y., Hülya N.'nin tuhafiye dükkanına gitti. Zahit Y., Hülya N.'ye arkadaşlık teklifi etti.

Hülya N. ise reddetti. Bunun üzerine ikili tartışmaya başladı. Zahit Y. yanında getirdiği bıçak ile Hülya N.'yi 3 yerinden bıçaklayarak, yaraladı. Ardından da bıçağı karnına saplayarak, intihar girişiminde bulundu.

KANLAR İÇİNDE BULDULAR

Vatandaşlar, sesleri duyunca kadının iş yerine girip baktıklarını, o esnada H.N.'nin kanlar içinde yerde yattığını, şüphelinin aynı bıçakla kendisini de yaraladığını söyledi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, ağır yaralı olan Hülya N. ile Zahit Y.'yi Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma ile Çekirge Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İki yaralı tedavi altına alınırken, polis soruşturma başlattı.

Haber Yayın Tarihi: 22.07.2019 11:52 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Cani koca, Özgecan Aslan'ın kuzeni olan eşini öldürüp kıyma makinesiyle parçaladı!
Mağdur Boşanmış Babalar Derneği Başkanı Muhammet Özen, Emine Bulut'un katili Fedai Baran'ı cinayet sebebiyle kutladı Davutoğlu'ndan Erdoğan'a jet yanıt: Buradan meydan okuyorum