Cin Baskını Filmi - Son Dakika

Cin Baskını Filmi

27.07.2020 10:54
Cin Baskını Filmi, System.String[]

Cin Baskını filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Cin Baskını filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Ziynet ve Alev aynı okulda okuyan iki arkadaştır. Arkadaşı Ziynet’in okuldaki başarısını ve insanlarla olan ilişkilerini kıskanan Alev, Ziynet’in mutsuzluğu için farklı büyülere başvurur. Ancak bu yaptıkları bambaşka sorunlara yol açacaktır.

Yönetmen: Kadir Genç

Senaryo: Kadir Genç

Oyuncular: Uğur Elaldı, Neslişah Ertürk, Göknil Gök, Yağmur Çapal

Filmin Türü: Korku

Orijinal Adı: Cin Baskını

Yapımcı Firma: Makinist Film

Yapım Yılı: 2020

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 66 dk.

Dağıtıcı Firma: MC Film

Vizyon Tarihi: 21.08.2020

Cin Baskını Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Cin Baskını Filmi

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Cin Baskını Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yardım kampanyası için bin adet hamburger alan Luiz Suarez, 45 bin TL ödedi Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat koronavirüse yakalandı G.Saraylı Marcao'nun paylaşımında 4 yıldızın yer almaması taraftarı kızdırdı 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Kan donduran vahşet! Boşandığı kocasını öldürüp ikiye böldüğü cesedini yaktı Oksijen tüpüne bağlı yaşayan KOAH hastası adam, uyuşturucu satıcısı çıktı Dolandırıcılar, banka kartını kiralamak için aylık bin lira teklif ettiler Azerbaycan 27 yıllık hasreti bitirmeye kararlı! Ordu gece boyu Ermeni cephelerini vurdu, Karabağ'da ilerleyiş sürüyor