4 yaşındaki çocuk seyir halindeki aracın bagajından düştü - Son Dakika

4 yaşındaki çocuk seyir halindeki aracın bagajından düştü

23.02.2021 15:47

Çin'de seyir halindeki aracın bagaj kapağının açılmasıyla bir çocuk yola düştü. Araçtakiler durumu fark etmezken, 4 yaşındaki çocuk trafiğin orta yerinde otomobilin arkasından koşmaya başladı. Çocuğu tutan bir motosikletli sayesinde facianın eşiğinden dönüldü.

Anhui eyaletine bağlı Fuyang kentinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, seyir halindeki beyaz renkteki aracın bagaj kapağının aniden açıldığı ve bir çocuğun yola düştüğü görüldü.

YAKINLARI SANİYELER SONRA OLAYI FARK ETTİ

Araçtakiler çocuğun düştüğünü fark etmezken, 4 yaşındaki çocuk yoğun trafiğin ortasında aracın arkasından koşmaya başladı. Çocuğun yakınları ise saniyeler sonra olayı fark etti. Aracından inen kadın çocuğa doğru koşarken, o anda yoldaki bir motosikletli çocuğu tutmayı başardı ve olası bir facianın eşiğinden dönüldü.

4 yaşındaki çocuk seyir halindeki aracın bagajından düştü

Kaynak: İHA

Son Dakika Dünya 4 yaşındaki çocuk seyir halindeki aracın bagajından düştü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Chelsea, deplasmanda Liverpool'u 1-0 yendi MHP'li Ahmet Erbaş, 11 şehidimiz için başsağlığı mesajı paylaştı! Acı gerçeği sonradan öğrendi Oktay Kaynarca, EDHO'nun Hayriye Anası, Sabina Toziya'nın sağlık durumuyla ilgili konuştu Selçuk Bayraktar, 2010'da tanıştığı şehit Korgeneral Erbaş'ı anlattı: SİHA sistemlerinin gelişimine büyük katkı sağladı Eşini ve kızını kaynar suyla haşlayan kocanın 'kazara oldu' savunmasına hakimden tepki Dzemaili'nin eski eşi Erjona Sulejmani'nin paylaştığı yarı çıplak poz sosyal medyada gündem oldu Çukur dizisine dahil olan Çağla Demir, pozlarıyla ilgi odağı oldu Esra Dermancıoğlu, kendisinden 15 yaş küçük oyuncu Murat Balcı ile aşk yaşıyor