Böylesi filmlerde yaşanır! 8 katlı binanın çatısından atlayan genç, yara almadan kurtuldu - Son Dakika

Böylesi filmlerde yaşanır! 8 katlı binanın çatısından atlayan genç, yara almadan kurtuldu

Çin'de bulunan 8 katlı yüksek bir binanın çatısından atlayarak intihar eden genç, minibüsün üzerine düşerek hayatta kaldı. Yaşanan olay karşısında herkes hayretler içinde kalırken, komşuları söz konusu gencin bunalımda olduğunu söyledi.

Guangdong bölgesinde 21 yaşındaki bir genç intihar girişiminde bulunarak çatıdan atladı. Binanın çatısından atlayan genç bir minibüsün üstüne düşerek hayatta kalmayı başardı. Komşular, gencin bunalımda olduğu belirtti.

Olay, Çin'in Shenzhen şehrinde yerel saat ile 19.00 civarında meydana geldi. Adının Zhang olduğunu ifade edilen 21 yaşındaki gencin, 8 katlı yüksek bir binanın çatısından atladığını söylendi. Görgü tanıkları, gencin bir süredir binanın önünde park halinde olan minibüsün üzerine düşerek ölümden mucizevi bir şekilde kurtulduğunu ifade etti.

FİLMLERDE YAŞANACAK BİR OLAY

Olayla ilgili polis, intihar girişiminde bulunan Zhang'ın bilincinin yerinde olduğunu ve düşmenin ardından gencin hiç bir şekilde yara almadığını belirtti. Soruşturma başlatılan olayda görgü tanıkları, gencin minibüsün üzerine düştükten 10 dakika sonra ayağa kalktığını söyledi. Zhang'ı yakından tanıyanlar ise gencin bunalımda olduğunu düşündüklerini ifade etti.

Böylesi filmlerde yaşanır! 8 katlı binanın çatısından atlayan genç, yara almadan kurtuldu
Böylesi filmlerde yaşanır! 8 katlı binanın çatısından atlayan genç, yara almadan kurtuldu
Böylesi filmlerde yaşanır! 8 katlı binanın çatısından atlayan genç, yara almadan kurtuldu
YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bakan Koca'dan hemşirelere yanıt: Hakkımda özür dile kampanyası başlattığınız doğru mu? Türkiye ile birlikte çalışan Rusya, koronavirüs aşısının tescil edileceği tarihi ilan etti Mert Hakan Yandaş'ın Galatasaraylı yöneticiye attığı derbi mesajı ortalığı karıştıracak Muharrem İnce, parti kurması için kendisine destek veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt verdi Trabzonspor, Uğurcan Çakır için Sheffield United'la prensip anlaşmasına vardı Son Dakika: Bitlis'te 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi Polis memurunun ayağını kıran zanlı, vurularak yakalandı Bakan Koca, koronavirüse yakalanan kişinin uyarısını paylaştı: Eklem ağrılarından sürünerek bir şeyler yapıyorum Dünyaca ünlü model Emily Ratajkowski, sahilde fotoğraflandığını fark edince poz vermekten geri durmadı Borsa İstanbul, aşırı dalgalanmaları önlemek için endeks bazlı devre kesici sistemini uygulamaya aldı Bakan Koca, DSÖ Genel Direktörü Ghebreyesus'un meydan okumasını kabul etti Güzel şarkıcı Rita Ora, altın renkli bikinisiyle dudak ısırtıyor Türkiye'nin Otomobili yoluna TOGG markasıyla devam edecek Yunanistan'dan şok karar! İpsala Sınır Kapısı kapatılıyor Duygu Özaslan, bikinili pozlarına ara vermiyor! Son paylaşımıyla göz kamaştırdı