Çin'de Chaba Tayfunu'ndan Korunmaya Çalışan Tekneler - Son Dakika

Çin'de Chaba Tayfunu'ndan Korunmaya Çalışan Tekneler

03.07.2022 12:30
Çin'de Chaba Tayfunu'ndan Korunmaya Çalışan Tekneler

MAOMİNG, 3 Temmuz (Xinhua) -- Çin'in güneyindeki Guangdong eyaletinin Maoming şehrinde, rüzgardan korunmak için Bohewan Köprüsü yakınlarına sığınan balıkçı tekneleri, 2 Temmuz 2022. Çin'de bu yıl görülen üçüncü tayfun olan Chaba, Cumartesi günü öğleden sonra 15.

MAOMİNG, 3 Temmuz (Xinhua) -- Çin'in güneyindeki Guangdong eyaletinin Maoming şehrinde, rüzgardan korunmak için Bohewan Köprüsü yakınlarına sığınan balıkçı tekneleri, 2 Temmuz 2022. Çin'de bu yıl görülen üçüncü tayfun olan Chaba, Cumartesi günü öğleden sonra 15.00 civarında Maoming şehrinin kıyı bölgelerinde karaya ulaştı. (Fotoğraf: Huang Guobao/Xinhua)

YORUMLAR
500
Çin'de Tarım Ürünlerinin Fiyatları Hafif Düştü Çin'de Tarım Ürünlerinin Fiyatları Hafif Düştü Çin, Çeşitli Bölgelerdeki Tayfun ve Sellere Karşı Acil Müdahale Durumuna Geçti Çin, Çeşitli Bölgelerdeki Tayfun ve Sellere Karşı Acil Müdahale Durumuna Geçti
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel Çin'de Chaba Tayfunu'ndan Korunmaya Çalışan Tekneler - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement