Karnında 20 kiloluk kütle taşıyan genç kadın tıp dünyasını şaşırttı - Son Dakika

Karnında 20 kiloluk kütle taşıyan genç kadın tıp dünyasını şaşırttı

Çin'de karnı günden güne büyüyerek 20 kiloya ulaşan genç kadına gittiği hiçbir doktor teşhis koyamadı. Ekonomik durumu kötü olan kadın, sosyal medya yardımıyla bağış toplayıp, tedavi için bir uzmana görünmek istiyor.

Çin'de aniden karnı şişen Huang Guoxian adlı bir kadının 20 kiloya ulaşan karnı, tıp dünyasını şaşkına çevirdi.

Çin'in Guizhou bölgesinde Huang Guoxian adlı kadının son iki yıldır nedeni henüz tespit edilemeyen bir nedenle karnı şişmesi tıp dünyasını şaşkına çevirdi. Karnı günden güne büyüyerek 20 kiloya ulaşan genç kadın, birçok doktora gitmesine rağmen karnındaki gizemin çözülemediği ifade edildi. Guizhou bölgesinde küçük bir köyde yaşayan kadının karnındaki büyük kitle sebebiyle yaşamı olumsuz etkilenirken kadın çareyi, sosyal medyadan yardım istemekte buldu.

Karnında 20 kiloluk kütleli genç kadın tıp dünyasını şaşırttı

SOSYAL MEDYADAN YARDIM ELİ BEKLİYOR

Karnındaki 20 kiloluk kitleyle günlük yaşamında zorlandığını belirten kadın, uyumak ve çocuklarıyla ilgilenme konusunda sıkıntı yaşadığını ifade etti. Ekonomik durumu kötü olan kadın, sosyal medya yardımıyla bağış toplayıp, tedavi için bir uzmana görünmek istediğini ifade etti.

Karnında 20 kiloluk kütle taşıyan genç kadın tıp dünyasını şaşırttı

Haber Yayın Tarihi: 06.08.2020 12:39 - Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Karnında 20 kiloluk kütle taşıyan genç kadın tıp dünyasını şaşırttı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (9)
  • Mehmet: Ya nasıl bir vicdan a sahipsiniz anlamakta güçlük çekiyor insan. Bunun yemekle içmekle ne alakası var... İnsan olmak bu kadar da mı zor 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Öğretim Üyesi Yalçın Çakmak, 45 gün arayla iki kez koronavirüse yakalandı Taksim'de genç kadının peşinden ayrılmayıp taciz eden şüpheli tutuklandı RTÜK Başkan Yardımcısı Uslu ile oyuncu Murat Yıldırım arasında "Ramo" polemiği yaşandı Yazar Buket Uzuner, Netflix'te yayınlanan Atiye dizisine telif davası açtı ABD, Maduro ve İran Savunma Bakanlığı'na yaptırım uygulama kararı aldı Özel okullar için emsal karar! Tüketici hakem heyeti, velinin özel okul ücret iade talebini kabul etti Bilim insanları, denek olarak kullandığı maymunların kafasını matkapla delip beton döküyor 300'den fazla filin ölüm nedeninin kirli sular olduğu ortaya çıktı