Çin'in Bağışladığı Deprem Yardım Malzemeleri Kabil'e Ulaştı - Son Dakika

Çin'in Bağışladığı Deprem Yardım Malzemeleri Kabil'e Ulaştı

29.06.2022 11:26
Çin'in Bağışladığı Deprem Yardım Malzemeleri Kabil'e Ulaştı

KABİL, 29 Haziran (Xinhua) -- Videodan alınan bir ekran görüntüsünde, Afganistan'ın başkenti Kabil'deki Kabil Uluslararası Havalimanı'na gelen ve Çin hükümeti tarafından bağışlanan deprem yardım malzemelerinin ilk partisi görülüyor, 27 Haziran 2022.

KABİL, 29 Haziran (Xinhua) -- Videodan alınan bir ekran görüntüsünde, Afganistan'ın başkenti Kabil'deki Kabil Uluslararası Havalimanı'na gelen ve Çin hükümeti tarafından bağışlanan deprem yardım malzemelerinin ilk partisi görülüyor, 27 Haziran 2022. Çin hükümeti tarafından bağışlanan deprem yardımı malzemelerinin ilk partisi Pazartesi gecesi Afganistan'ın Kabil Uluslararası Havalimanı'na ulaştı ve Afgan tarafına teslim edildi. (Fotoğraf: Xinhua)

YORUMLAR
500
Afganistan'da Hakkani grubunun önde gelen isimlerinden Şeyh Rahimullah öldürüldü Afganistan'da Hakkani grubunun önde gelen isimlerinden Şeyh Rahimullah öldürüldü
Kaynak: Xinhua

Son Dakika Güncel Çin'in Bağışladığı Deprem Yardım Malzemeleri Kabil'e Ulaştı - Son Dakika

Bu haber Xinhua tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Xinhua tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Xinhua kurumudur.

Advertisement