Son Dakika Haberleri: Cinayet Faili 12 Yıl Sonra Yakalandı

Cinayet Faili 12 Yıl Sonra Yakalandı

4 yıl önce

Maltepe'de 12 yıl önce Naci Bozkurt aralarındaki alacak verecek meselesi yüzünden öldürdüğü iddiasıyla aranan E.A. polis tarafından gözaltına alındı.

Cinayet Faili 12 Yıl Sonra Yakalandı, System.String[]
Maltepe'de 12 yıl önce  Naci Bozkurt (61) aralarındaki alacak verecek meselesi yüzünden öldürdüğü iddiasıyla aranan E.A. (43) polis tarafından gözaltına alındı. Cinayetin ardından İstanbul'dan kaçarak hazırladığı sahte kimlikle izini kaybettiren E.A.'nın kısa süre önce geri döndüğü ve polisin takibine takılarak yakalandığı öğrenildi.Maltepe'de 3 Temmuz 2002 tarihinde meydana gelen olayda  Naci Bozkurt tabancayla vurularak öldürüldü. O tarihte polis tarafından başlatılan soruşturmada olayın failinin alacak verecek yüzünden aralarında husumet bulunan E.A. olduğunu tespit edildi.  Polis E.A.'yı yakalamak için çalışma başlatırken İstanbul dışına çıktığı tespit edilen şüpheli izini kaybettirdi.12 YIL SONRA YAKALANDIAsayiş Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarda şüpheli E.A.'nın 12 yıl sonra İstanbul'a geri döndüğü ve sahte kimlikle dolaştığı tespit edildi. Bunun üzerine şüphelinin gidebileceği  Kartal ve  Pendik'te tespit edilen adreslerle pusu kuruldu. Yaklaşık bir haftalık pusunun ardından önceki gün  Kartal'da bir arkadaşını ziyarete gelen E.A. polis tarafından gözaltına alındı. Üzerinden sahte kimlik çıkan şüpheli önce E.A. olduğunu kabul etmedi ancak daha sonra kabul etti.Cinayet Büro Amirliği'ne getirilen E.A. işlemlerinin tamamlanmasının ardından sevk edildiği adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi.(BB)

Bir Hafta Aralıksız Devam Eden Ereksiyon, Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı! Penisinin Yarısı Kesildi Meksikalı Oyuncu, Ünlü Yönetmen Sean Penn ile Gecelik İlişki Yaşadığını İtiraf Etti
Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı