Son Dakika Haberleri: 4 Ay Arayla Aynı Yol Üzerinde 2 Cinayet İşledi, Yılbaşı Eğlencesinde Yakalandı

4 Ay Arayla Aynı Yol Üzerinde 2 Cinayet İşledi, Yılbaşı Eğlencesinde Yakalandı

20 gün önce

Kars - Ardahan Karayolu üzerinde 2 farklı mekanda 4 ay arayla iki cinayete karışan katil zanlısı, Özel Harekat polislerinin düzenlediği operasyonla yakalandı.

Kars- Ardahan Karayolu üzerinde yer alan bir eğlence merkezinin önünde, 5 Temmuz 2017'de Bünyamin Üreyil'in öldürüldüğü, 5 kişinin de yaralandığı silahlı kavga ile aynı güzergahtaki bir başka eğlence merkezindeki otel odasında, Kasım 2017'de Azerbaycan uyruklu Aydan B'nin tabancayla öldürülmesi olayına karıştığı belirtilen Serkan Ç, polis ekiplerince takibe alındı.

ÖZEL HAREKAT TİMLERİNCE OPERASYON DÜZENLENDİ

 Yılbaşı eğlencesi için aynı bölgede bulunan ve her iki olayın yaşandığı eğlence merkezlerine de yakın olan ayrı bir eğlence mekanına gelen Serkan Ç'in yakalanması için Kars Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri ile Özel Harekat timlerince operasyon düzenlendi.

METANFETAMİN İLE YAKALANDI

Operasyon sonucunda zanlı Serkan Ç, üzerinde 1 tabanca, 14 mermi ve bir miktar metamfetamin ile yakalandı. Gözaltına alınan zanlı, Emniyet Müdürlüğündeki sorgusunun ardından güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi.
Operasyonda, zanlıyı saklamak için polisi engellemeye çalıştıkları öne sürülen 15 kişi hakkında da yasal işlem başlatıldığı öğrenildi.YORUMLAR
Afrin Operasyonunun Başlamasının Ardından 4 Köy ÖSO Kontrolüne Geçti, Suriye Haritası Değişti "Bana iPhone 8 Alana Bekaretimi Vereceğim" Dedi, Hayatının Dersini Aldı
Son Dakika! Afrin'den Reyhanlı'ya Yine Roket Atıldı, Yaralı Sayısı 37'ye Yükseldi, 1 Ölü Var