Son Dakika Haberleri: Çiftlikte, Av Tüfeğiyle Vahşi Cinayet Saniye Saniye Kameraya Yansıdı

Çiftlikte, Av Tüfeğiyle Vahşi Cinayet Saniye Saniye Kameraya Yansıdı

3 ay önce

Adana'da, devlet arazisini kiralayan aile, çiftliği kullanmaları için başka bir aileye verdi. Karardan vazgeçilmesi üzerine çıkan tartışmada bir kişinin av tüfeğiyle öldürülmesi cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

Adana'da, devlet arazisini kiralayan aile, çiftliği kullanmaları için başka bir aileye verdi. Karardan vazgeçilmesi üzerine çıkan tartışmadabir kişinin av tüfeğiyle öldürülmesi cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

HAYVAN ÇİFTLİĞİ KURUP KULLANILSIN DİYE AİLEYE TESLİM ETTİLER

Edinilen bilgiye göre, olay 21 Eylül Cuma günü Sarıçam ilçesi Kargakekeç Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Derinel ailesi, devletten 3 yıl önce arazi kiralayıp, hayvan çiftliği kurdu. Aile, yakın zamanda da çiftliği kullanmaları için sözlü olarak Ali Ağar ve akrabalarına verdi.

KARARDAN VAZGEÇİP DEMİR KAPININ KİLİDİNİ DEĞİŞTİRDİLER

Bu kararlarından vazgeçen Derinel ailesi, bekçileri Mehmet Akçan'ı araziye gönderip demir kapının kilitlerini kırarak değiştirtti. Ali Ağar ve akrabaları da kendilerine vadedilen sürenin dolmadığını belirterek tekrar çiftliğe girdi.

"O KİLİDİ KIRARSAN BEN DE SENİN ELİNİ KIRARIM"

Bunun üzerine Derinel ailesi, Mehmet Akçan'ı yeniden çiftliğe gönderdi. Bekçi Mehmet Akçan, çiftliğin giriş kapısı önünde Ağar ile tartıştı. Kilidi kırarak içeri gireceğini söyleyen Mehmet Akçan'a müdahale eden Ağar, iddiaya göre "O kilidi kırarsan, ben de senin elini kırarım" diyerek bıçak çekmek istedi.

AV TÜFEĞİ İLE ATEŞ EDEREK ÖLDÜRDÜ

Akçan da geldiği araçta bulunan av tüfeğini alıp Ağar'a ateş etti. Kanlar içinde yere yığılan Ali Ağar, olay yerinde yaşamını yitirdi, Akçan ise kaçtı.

SANİYE SANİYE GÖRÜNTÜLENDİ

Bu anlar ise Ağar'ın bir akrabası tarafından cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Mehmet Akçan ile azmettirmek suçlamasıyla Ufuk Derinel'i gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 2 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.


YORUMLAR


15 Temmuz Şehitleri Derneği, Fatih Portakal Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu Georgina Rodriguez ile Birlikte Yaşayan Cristiano Ronaldo, Evlenmeyi Düşünmüyor

Konya'da Polis Memurunun Şehit Olmasına Neden Olan Sürücü, Alkollü Çıktı