Cinayeti Nasıl İşlediğini Anlattı - Son Dakika

Cinayeti Nasıl İşlediğini Anlattı

30.03.2012 18:00
Cinayeti Nasıl İşlediğini Anlattı

Galerici Fatih Dağdelen'i öldürmek suçundan yaklaşık 1 yıldır tutuklu bulunan Nurtay Ç., geniş güvenlik önlemleri altında cinayetin işlendiği Şekerhane Mahallesi, Taş Sokak'ta bulunan işyerine getirildi.

Antalya'nın Alanya ilçesi'nde Galerici Fatih Dağdelen'i öldürmek suçundan yaklaşık 1 yıldır tutuklu bulunan Nurtay Ç., geniş güvenlik önlemleri altında cinayetin işlendiği Şekerhane Mahallesi, Taş Sokak'ta bulunan işyerine getirildi.

2'nci Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Emine Talay Yavuz, Hakim Havva Ayaz, Ramazan Acar ile Cumhuriyet Savcısı Erdinç Sev'in de bulunduğu keşifte, öldürülen Fatih Dağdelen'in akrabaları Ahmet Dağdelen, Bahadır Dağdelen, Mehmet Oral ve Anıl Şen de hazır bulundu.

Olayı soğukkanlılıkla anlatan Nurtay Ç., "Fatih Dağdelen, konuşma esnasında bana sinirlenerek yumruk attı. Ben de üzerimde bulunan ruhsatsız tabancamla yere doğru 1 el ateş ettim. Fatih üzerime atladı ve bana küfür etti. Bu esnada elimdeki silah ateş aldı. Ben de olay yerinden kaçarak uzaklaştım." dedi.

Yaklaşık 2 saat süren keşif, tanıkların dinlenmesiyle sona erdi. Nurtay Ç., cezaevi aracına bindirilerek tutuklu bulunduğu Alanya L Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumu'na götürüldü.

Cinayeti Nasıl İşlediğini Anlattı
Cinayeti Nasıl İşlediğini Anlattı
Cinayeti Nasıl İşlediğini Anlattı

YORUMLAR
500
Alanya'da aranan hükümlü yakalandı Alanya'da aranan hükümlü yakalandı Antalya'da 268 paket kaçak nargile tütünü ele geçirildi Antalya'da 268 paket kaçak nargile tütünü ele geçirildi 2 çocuğunu öldürüp eşini yaralayan Ukraynalı, ülkesinde üniversitede ders veriyormuş 2 çocuğunu öldürüp eşini yaralayan Ukraynalı, ülkesinde üniversitede ders veriyormuş
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Cinayeti Nasıl İşlediğini Anlattı - Son Dakika


Advertisement